Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Cod Mod 500k +


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Vi

 

Godzina, data zdarzenia: 22:01. 09.02.2015r

 

Mapa: Nie pamiętam.,

 

STEAM_ID / IP: 83.8.12.245 

 

Uzasadnienie: Uzasadnienie jest takie, grałam sobie, i grałam.. Miałam staty 349/7 Jakoś tak. I Dostałam bana od Ganja Mafia " Wrzuć ss'y " Wrzuciłam na forum, i tutaj zaczęły się komplikacje. Iż Danke, wprowadziła mnie w błąd. Wrzuciłam ss'y, by GetDiscountApp">onaarrow-10x10.png napisała " Co to ma być? 

To nie są w ogóle screeny  :o. Pobiera mi się coś dziwnego...  :o.

" Pomyślałam, ok.. Mój błąd wstawie w rar. Wstawiłam, po czym  " R4D3K " napisał " Screeny mają być w formacie .tga " Nie wiedziałam jak zrobić format tga. ponieważ miałam tylko format .bmp To w tedy danke mi doradziła " Kieruj się tym poradnikiem: http://multi-head.pl...zie-je-znaleźć/, a na pewno znajdziesz. "  I tak zrobiłam, pobrałam by GetDiscountApp">programarrow-10x10.png irfanView.. I zmieniłam z .bmp na tga.. Tzn tak myślałam, że to tga. A zmieniłam na PCX. Wstawiłam to na forum, okazały się znowu złe. " Screeny mają być w formacie .tga, a nie w pcx..

. " To znowu zmieniłam format z PCX na tga. wstawiłam to na forum, oczywiście w formacie tga. I koleżanka Danke napisała " Koleżanko, coś ukrywasz. Bana dostałaś o 22, a screeny, które spakowałaś są z godziny 16....  "

To były jedyne ss'y które dostałam. Żadnych nie było.. Ale każdy głupi, wie że.. Gdy zmieniasz format przykładowo: z tga. na pcx. To za każdym razem zmienia się godzina, edytowania zdjęcia. 

Później na ShoutBoxie zrobiła się straszna DRAMA, że jestem facetem, żeby tylko dostać UB.  Link do tematu mojego : http://multi-head.pl/topic/54267-ssy-vi/. Są tam ss'y. Które, niby nie są moje. Zostałam wprowadzona w błąd przez 2 Administratorów.

Pozdrawiam ;) 

 

ps. To że ktoś gra 3 dni, kupi VIP'a oraz Klase premium. I będzie pierwszy w Topce nie oznacza, że jest "

Cheaterem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym przeczytać regulamin forum ;) bo te kolorki nie są dla zwykłych użytkowników ;)

 

 

 

Po za tym w poprzednim temacie wszystko jest wyjaśnione, chcesz ub? 100 reklam własnoręcznie zrobionych naszej sieci i po sprawie. Oczywiście jeżeli nadal chcesz grac :)

 

 

 

 

 

Wszystko zostało wyjaśnione.

 

 

 

/cl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...