Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> CRC32 ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

http://multi-head.pl/topic/54239-ub-tony-montana/

 

 

Nie rozumiem, screeny wrzuciłem minute po ich zrobieniu, ale nie zgadza się kod CRC32 i nie dostanę unbana?

 

 

 

Tutaj screeny http://www34.zippyshare.com/v/9MKLLMwM/file.html

 

 

Screeny robił admin Tom, proszę o wypowiedź bo nie rozumiem sytuacji.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Oto odpowiedź jaką dostałem od DobryChlopak.

 

 

 

 

 

 

 

naucz się grać bez haxów pozdro. 

 

 

 

 

Przecież to jakieś kpiny, dziecko, bez dowodów nie masz prawa nazywać nikogo cziterem.

 

 

 

 

 

"Bzdura. CRC32 jest funkcją kolizyjną, to znaczy, że dwa zupełnie różne pliki mogą mieć to same CRC32. Jest to mało prawdopodobne ale się zdarza, jeżeli ktoś wie co robi, to może nawet spreparować plik w taki sposób, żeby miał określone CRC32. Rzecz jasna, jeżeli ktoś wrzuca 5 screenów i 2 wyglądają tak samo, mają to samo CRC32 i ten sam czas modyfikacji, to jest bardzo duża szansa, że podmienił ss na którym było coś widać i edytował nazwę pliku (zmiana nazwy nie powoduje zmiany czasu modyfikacji). "

 

======

 

"Nie raz i nie dwa miałem robione ss'y i kod crc był taki sam na dwóch, czasem trzech ss'ach. Powodem jest częsty lag przy robieniu ss'ów i wychodzą takie same... Istnieją przypadki, że wszystkie pięć ss'ów wychodzą z tym samym kodem, ale to już sprzęt, na którym pracujemy jest przysłowiowo do tyłka. 

 

Łatwo jest oszukać datę i godzinę modyfikacji, dlatego ss'y powinny być wrzucane (przede wszystkim przez graczy non steam'owych) na hosting np. tj. speedyshare.com i oglądane ze szczególną uwagą na wagę i kod CRC."

 

 

 

 

 

Rozumiem, że unban team podczas sprawdzania ssów kieruje się poradnikiem w którym ktoś kto nie ma pojęcia o czym mówi piszę bzdury?

 

 

 

 

 

Rzeczywiście 3 screeny się powtarzają, ale tak zostały zrobione, więcej nie mam, widocznie błąd, no ale huj nie będę się kłócił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Człowieku komu ty takie bajeczki wciskasz wstawiłeś 3 te same screeny 

 

1.ten sam czas modyfikacji 

 

2.ten sam kod crc 32

 

3.czas na mapie 1;04 na 3 screenach aż w takie przypadki nie wierze 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...