Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

Podanie o admina


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Max Payne

 

Wiek: 16 lat

 

Doświadczenie: praktycznie zerowe jednak zawsze staram się pilnować by nie popełniać podstawowych błędów 

 

AMXX: 2

 

Staż w CS-sie: na serwerze ok. 65h. a w całym cs-sie mniej więcej 100h.

 

NonSteam

 

Dlaczego ja: zawsze pilnuje celi a poza tym zazwyczaj kiedy gram w cs nie ma ŻADNEGO admina. Staram się pilnować by inni je wykonywali. Miny (doskonale wiem jakie to wkurzające) też staram się ich pilnować. Poza tym cheaterów zawsze zgłaszałem na u@ a jeśli przyjmiesz podanie będę  mógł samemu się z nimi rozprawiać :).

 

Dzienny czas w CS-sie: około 1 godzinki dziennie jest to średnia lecz czasami nie można tak długo posiedzieć

 

Kontakt: Steam: Wiedzmin1970

 

http://www.gametracker.com/player/max%20payne/80.72.40.110:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

 

Przed chwila dostales bana za cmd. I tak ma admin pokazywac przyklad dla graczy ? 

 

Jestem na wielkie NIE.

 

Polecam sprawdzic amxbans, jakie bany dostawal. 

 

 

 

 

 

Temat do zamkniecia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE.

 

-jak napisal klopsik   napisales ze  to twoj brat na twoim nicku zlozyl podanie".

 

-lamiesz regulamin m.in miny na respach w przejsciach  za co  cie  juz banowalem.

 

-brak  doswiadczenia

 

-Slaba znajomosc amx

 

-Do tego     na  CMD  biegales.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Masz bana za cmd, słaba znajomość amx (to nie jest takie trudne a i poradników jest nie mało).



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...