Skocz do zawartości
Monik@

ala'skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):03/03.2016 godz ok 23:40

 

Nick admina/gracza, który zawinił:

 

[ReasonKicker] ==========================================

 

[ReasonKicker] Zostales wykopany przez admina

 

[ReasonKicker] Powod: "narka"

 

[ReasonKicker] ==========================================

 

Kicked by Console: "narka"

 

Kicked :"narka"

 

 

 

w jaki sposób mam wiedzieć jaki admin???

 

 

Dowody: brak

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie: mam problem do osoby która mnie wykopała i chce wiedzieć jaki był powód bo Powod: "narka" nie jest dla mnie zbyt zrozumiały do obecnej sytuacji. podejrzewam że był to admin // Mr.ambrozja // aczkolwiek nie jestem do końca pewna ponieważ po dostaniu Kicka i sprawdzeniu konsoli dopiero zauważyłam ze dostawałam ostrzeżenia typu :

 

 

 

 

*DEAD*(Terrorist) Mr. Amb®ozja :  cos wam nie pasuje ??

 

Zamknac sie !!!!

 

Po godzince obydwoje ??

 

enz :  banuj kurwa

 

enz :  co sie pytac

 

Zimne Piwko :  nie banuj xD bedzie smiesznie

 

 

 

*DEAD*(Terrorist) Mr. Amb®ozja :  monika

 

*DEAD*(Terrorist) Mr. Amb®ozja :  jeszcze slowo ! uspokojcie sie

 

 

 

Nie powiem ze nie jestem niewinna bo po części byłam, ale nie bez powodu bo jaki człowiek wchodząc na serwa gdzie gra nie od dziś na nim co jakiś czas wejdzie by sobie pograć podając info pośmiertnie nagle jakiś koleś pozwala sobie po mnie jeździć tzn (obrażając), a ja mam na to sobie pozwalać? wiecie co szczerze mówiąc mam gdzieś czy gram tu czy na innych serwerach,  przeważnie zawsze wchodziłam do was po dzisiejszej sytuacji mogę stwierdzić ze myliłam się co do poziomu serwera jak i kompetencji adminów oczywiście nie wszystkich bo nie czułam się tutaj osoba winna do zaistniałej sytuacji którą sprowokował i zaczął nie milo się do mnie odnosić gracz którego pozwoliłam nawet sobie wynaleźć, a to ciekawe bo nawet starał się u was o admina (http://multi-head.pl/index.php/topic/84093-podanie-batona-mariana-kjearbiego/) i myślę ze wtedy było by już całkiem zniżenie się poziomem serwera w mojej ocenie . Nie mając go już powoduje niemile sytuacje. Nie chce oczerniać  w jakikolwiek tego admina ale prosiłabym o większa uwagę i decyzje podczas takich sytuacji, a jeżeli nie byleś pewny kto zawinił to myślę ze JA i ON do wykopania z serwera byłoby najlepszym rozwiązaniem bo po mimo ze nie ja zawiniłam  zaczynając ten cyrk  to ja zostałam ukarana wykopując mnie z serwera a on nadal grał (hmmm)  wiem ze zasłużyłam po tym jak dałam się sprowokować i nie używałam odpowiednich slow, ale nie uważam żeby ten gracz na dodatek VIP nie został bezkarny ale to pewnie według koleżeństwa . pozdrawiam Monik@

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chwileczkę ale czegoś tu nie rozumiem dostałaś kick'a tak ? a zasługiwałaś na bana i to min na godzinę ... Prosiłem cie zebyś sie uspokoiła cytując słowa kjaerbay "

 

do garów" w zwrocie zartobliwym to nie oznaka na obrazanie typu Smieciu itp nie bede tutaj pisał bo było czego słuchać ... On nie dostał kicka ponieważ po mojej komendzie ze macie sie oby dwoje uspokoic ty nadal siałaś zamęt na serwerze , a nie potrzebnie wystarczyło przełknąć ślinę i grać dalej . W sumie dziwie sie ze skarga poleciała bo mam dowody na to ze mozesz polecieć next time na min godz. PS. Co do Kjaerbego reprymende otrzymał ode mnie na steam ze jeszcze jedno słowo a bana na 1h przytuli ... ty dostałaś tylko kick wiec mogłaś sobie dla uspokojenia przez ten czas zapalić fajke i wbić ponownie dla mnie smieszna skarga..

 

 

Niestety jednak nie posiadam dowodów... Z resztą one nie są mi potrzebne ponieważ gdybym chciał Monikę zbanować to bym to zrobił a tak poleciał tylko kick na uspokojenie nerwów , swiadkowie byli takżę nie widzę powodu by robić aferę o kicka i to jeszcze ze 100 % zasługą dla danej osoby .. Tyle ode mnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm jak dla mnie mogles dac mi nawet bana bo wiem ze na niego zasluzylam racja ale sluchaj nie znam kolesia i jego ton z przekazem ze mam sie wynosic do garow nie byl dla mnie w jakikolwiek prawidłową odpowiedzia dając info pośmiertnie i ty uważasz ze to byl zart? Ale juz moge sobie sama odpowiedziec dlaczego tylko ja zostalam wykopana bo jak to napisales ze dostal od Ciebie ostrzeżenie na steam wiec sugeruje sie ze jako kolegi nie bedziesz traktowal w ten sposob co mnie..dziwie sie ze moj zament na serwie slyszales tylko z mojej strony widocznie jak w bezczelny i nie mily sposob sie do mnie odnosil to musieli na serwie Ci akurat zaguszac strzelaniem..no cóż milo sie gralo i moze kiedys jeszcze odwiedze ten serwer ale jak narazie sie zrazilam bo kto wie jakie jeszcze rzekome "zarty" moga trafic w moim kierunku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

On nie dostał kicka ponieważ po mojej komendzie ze macie sie oby dwoje uspokoic ty nadal siałaś zamęt na serwerze 

 

 

 

 

Trzeba bylo zrobic to samo co on czyli przystopować...

 

Hmm jak dla mnie mogles dac mi nawet bana bo wiem ze na niego zasluzylam racja 

 

 

 

 

Wiec w czym problem ? Piszesz skarge o kicka a przyznajesz sie ze nalezał ci sie ban haha :) Dla mnie skarga bezsensowna Dziekuje i Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problem w tym ze nie zaczynajac tego cyrku dostalo sie tylko mi, rozumiesz? I tak jak pisalam przeoczyles sporo. Było przeladowanie mapy bedac jeszcze na spekcie gadal jakies glupie komentarze w moim kierunku akurat trafilam do przeciwnej druzyny niz on na cale szczescie i gdy przypadkiem zabil mnie uslyszalam komentarz typu " leżeć tam sciero i do garow" to tez mialam odebrac jako zart? I moze pozwalac sobie by w taki sposob sie do mnie odnosil? Ale dobrze sie bawil z kolega ktory go nakrecal by nadal umilac mi gre..nie bylo by problemu jak bys bardziej obeznal się w sytuacji nie karajac tylko mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja otwieram dodając coś od siebie. 

 

Mr. Amb®ozja innego powodu tego kicku nie dało się wpisać? Kultura/Zachowanie na serwerze? Tylko od razu narka? 

 

 

 

Oczywiście dostajesz upomnienie słowne, abyś na przyszłość dokładnie wyjaśniał graczom powody ich przewinień. 

 

 

 

Pamiętaj powody zawsze czy to kicka czy bana muszą zachowywać kulturę, oraz być proste i zrozumiałe dla gracza. 

 

 

 

I na przyszłość oszczędź sobie hsełek typu "*DEAD*(Terrorist) Mr. Amb®ozja :  cos wam nie pasuje ??

 

Zamknac sie !!!!"

 

Chodzi mi tu głównie o drugą część wypowiedzi. Walczysz o kulturę, a sam w nieodpowiedni sposób zwracasz się do graczy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...