Skocz do zawartości
.:Take Buty:.

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanko [CS]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:[CS] Czlowiek Skurwiel

 

Wiek:14

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Brak, ale od czegoś trzeba zacząć ;)

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 3, aktualnie uczę się ich

 

Staż w CS-sie:2-3 lata, na serwerze ok. 1,5 roku

 

Steam / NonSteam: Niestety NonSteam i nie zapowiada się aby to uległo zmianie. Jeśli to cokolwiek znaczy to mam steama

 

Dlaczego Ty: Ponieważ bardzo dużo czasu poświęcam serwerowi, często dłużej niż administracja i gdy akurat ich nie ma serwer zaczyna roić się od cheaterów. Poza tym to najlepszy serwer CS na jakim grałem i chciałbym spróbować na nim sił w roli admina

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-4 godziny, a w weekendy trochę dłużej

 

Kontakt:  [email protected]

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/%5BCS%5D%20Czlowiek%20Skurwiel/80.72.34.124:27034/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No więc zacznę od tego że Cie znam,dużo grasz fakt,długo już jesteś z nami na servie :D więc to na +

 

Wiek 14 hmm osobiście ja bym mógł przymknąć na to oko :) aczkolwiek chyba nie jesteś jakimś dzieciakiem :D

 

Czity zgłaszasz na u@ wiem dobrze o tym ogólnie jesteś miły wporządku nie miałem nigdy z Tobą jakichkolwiek problemów na serverze :)

 

Ogólnie szkoda tylko że ns moim zdaniem fajnie byłoby się zaopatrzyć w steam dużo pomaga szczególnie gdy jesteś adminem kontakt i w ogóle dlatego przemyśl to ! Zamiast np kupić vipa to pozbieraj szybko na steama :) No ale ja Cię do niczego nie zmuszam :) 

 

Kolejno to jak najbardziej wiadomo kiedyś trzeba zacząć od pełnienia funkcji admina :) Osobiście Ci powiem że to nic trudnego na ogarnięcie servera :D amxmodmenu i jechana :D

 

Ogólnie jestem na TAK ale tego steama to masz kupić !!!!!!!!!!!!!!!!!! xdddd

 

amx się ogarnie osobiście Ci nawet mogę pomóc co i jak na servie i w ogóle :D Myślę że jesteś dobrym kandydatem i poświęcę czas by Cie nauczyć i byś zwalczał czity z servera :D 

 

 

 

tyle ode mnie pozdrawiam elo ! :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z racji ze trochę uszczupliła nam się kadra to jestem w stanie dużo przymknąć oko na niektóre rzeczy. Wiek to tylko umowna granica, a sam wiem, że Ty jesteś na tyle ogarnięty, że to raczej nie przeszkadza. Tak jak elo powiedział, steam jest bardzo bardzo przydatną rzeczą, dobrze by było gdybyś się w niego zaopatrzyl. Samo konto steam też może być przydatne. Ogólnie w twoim przypadku, dam szansę jeśli tylko ludzie nie będą mieli nic przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielkie dzięki za poparcie, ale mam jedno pytanko odnośnie CSa na steam: Czy można kupić to przez SMS, bo moi rodzice są przciwni "wydawania pieniędzy na głupie gry", a konta z "wirtualnymi" pieniędzmi nie posiadam, tylko wszystko w portfelu, więc pozostaje mi doładować sobie konto na telefonie (mam na kartę). Jeśli się da to możesz mi powiedzieć jak ta funkcja się nazywa bo tak trochę jestem w tyle jeśli chodzi o nazewnictwo środków płatności. Tam w ogóle jakieś nazwy których w życiu nie widziałem były, tylko 1 skojarzyłem, tylko nie pamiętam jaką.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

taka uwaga cs nie wypowiadaj się pod swoim podaniem :) 

 

kolejnie odnoście tego steama jak chciałeś napisać to jakiś inny temat załóż w innej zakładce,ale jeżeli się nie mylę to chyba jest możliwość kupna kodu do cs za sms ale to ktoś by musiał potwierdzić bo naprawdę nie mam pewności :) na przyszłość !!!! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na Tak, ponieważ:

 

 

- Często aktywny.

 

- Trochę szkoda, że nie masz steama, ale i tak ogarniasz.

 

- Ogarnięty.

 

 

I to tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...