Skocz do zawartości

Odwołanie By [WeAreFree] GaMeR


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:[WeAreFree] GaMeR

 

Godzina, data zdarzenia: 3.03.2016r godzina 20:05

 

Mapa:de_rast_1337

 

STEAM_ID / IP: 141.0.12.125

 

Uzasadnienie:Dostałem bana na 30 min za He na respa A te he były obok niego i były już po określonym czasie więc nie powinienem go dostać a poza tym Admin Który mnie zbanował czyli Vintorious Sam rzuca He na resp przeciwnika po czasie i jeszcze za to sam sobie bana nie dał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana dostales  za rzucanie he w okolice lodowki   teoretycznie    obok drzwi do nich  po  czasie czy nie ludzie    sie respia w niej, a zauwazylem ze nie byl to 1 raz a co do rzucania he przezemnie to nie rzucam poniewaz gram klasami premium i nie musze zdobywac fragow he

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam widzialem jak zucales he na respa przeciwnika ;D

 

 

 

 

 

 

Nie ale na  servie  bylo chyba 2 innych adminow mi.in Pomidor zanim dostal bana   wszedlem na speca i  ogladalem przez 2-3 rundy co robi.Demka nie mam   bo hltv nie dziala.

 

 

a hltv chyba bylo pod nazwą REKLAMA

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec powiem ci  dlaczego  :

 

- Pisalem na admin  say y@@  "Zakaz rzucania he na resp przeciwnika".Olales  to. Myslalem ze sie to nie powtowrzy  lecz w  nastepnej rundzie znowu polecial  he. Za jednorazowy wybryk  czasem upominam wiec nie dostales od razu. Jesli uznacie ze nie mam  racji przyjme to na klate /przeprosze i  odpracuje.

 

 

 

 

 

Ps.Nie wiem  czy to to demko  bo nie  widze  w bansie  godziny bana  ale :

 

http://d1.hltv.org.pl/srv23609/HLTV-1603031938-de_rats_1337.dem.zip

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli admin upominał, to bardzo dobrze, aczkolwiek moim zdaniem 1 ban i od razu 30 min, to lekka przesada. W przyszłości, banujcie na 5 min, jeżeli sytuacja będzie się powtarzała, to dokładajcie stopniowo.

 

 

 

Ban już dawno minął, tak więc zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...