Skocz do zawartości
SzatanPicolo

znowu ja :(

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): niedawno :(

 

Nick admina/gracza, który zawinił:  Zakręcony 

 

Dowody: wystarczy popatrzeć na zmiany 

 

Świadkowie: No tu nie potrzeba świadków

 

Uzasadnienie: No to powiem tak. Niestety ale znów piszę skargę na tego chłopaka, gdyż jest żałosny. Jak wiecie ( może ) otrzymałem funkcję admina JB na 7 dni co było okresem próbnym. I zdziwiłem się, że nie zdałem :/ Wszyscy się po raz kolejny zdziwili i powiedzieli żebym napisał skargę to piszę. Kiedy akceptował mi podanie napisał, abym więcej był w ct ( tylko ten warunek ). I teraz mam dziwne pytanie - Czy jeśli op nie widzi osoby w ct, bo gra kiedy indziej, a ta osoba była w ct, to może stwierdzić iż ta osoba nie była w ct?? ( troche długie :( ) I tu jest problem, chyba wszyscy myślą, że Zakręcony nie daje mi adma bo mnie nie lubi ( nie wiem dlaczego, bo nic mi nie mówił, że jakaś spina itp. ). Podczas tych 7 dni miałem więcej godzin przegranych niż część adminów. A i ct no właśnie, myślę że znajdą się osoby, które potwierdzą, że byłem w ct. Adma nie odzyskam i na razie nie chcę :/ ale proszę dać wreszcie koleżce do zrozumienia, że to co robi jest głupie. Wybacz  trochę zakręcony, że aż tak ci na bluzgałem na steam że mnie usunąłeś, ale byłem wkurrr...... 

 

 

 

P.S. Pozdrawiam ludzi, którzy napiszą, że to moja wina i ja jestem gupek :)  Coś ewidentnie śmierdzi na jb, i to nie jest zapach prologa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem, niech w końcu poniesie tą karę, nie wiem czy ostrzeżenie w odpowiednim dziale, czy co... Co tutaj się wyrabia to jest katastrofa, dlatego wolałem bynajmniej przejść na inny serwer niż JB, np. dd2 #2, dd2, chociaż tam jest normalnie bez spin, a tutaj widzę, że dobrze postąpiłem odchodząc z tego serwera. Naprawdę zakręcony ogarnij się, widzisz mnie na ts'ie wywalasz mnie z kanałów i piszesz wulgaryzmy z kickiem, naprawdę spoko, że mu nie zabrali rangi na tsie bynajmniej. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak, nie wiem czemu straciłeś admina jak byłeś w ct "DZIEŃ W DZIEŃ" i normalnie prowadziłeś gram na serwerze po 3/6 godzin dziennie i za każdym razem cie widziałem. Wnoszę o przywrócenie go do pełniących przez niego funkcji admina bo jest to dawny i bardzo ogarnięty admin który już gra na tym serwerze od kilkunastu miesięcy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Powiem tak, nie wiem czemu straciłeś admina jak byłeś w ct "DZIEŃ W DZIEŃ" i normalnie prowadziłeś gram na serwerze po 3/6 godzin dziennie i za każdym razem cie widziałem. Wnoszę o przywrócenie go do pełniących przez niego funkcji admina bo jest to dawny i bardzo ogarnięty admin który już gra na tym serwerze od kilkunastu miesięcy. 

 

 

 

 

Nie chodzi o przywrócenie rangi bo tak nie można :/, ale o jakieś ukaranie dla naszego op.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Admina straciłeś bo nie przeszedłeś okresu próbnego a okresu próbnego nie przeszedłeś ponieważ się nie sprawdziłeś i tyle w temacie

 

 

 

 

To powiedz jakie są wymagania na tego admina bo jak widzisz wymagania na zwykłego adma spełniam, LOVASSS>  nie zamykaj, malu o tym wie :)

 

 

 

edit. LOVASSS> chyba się nie dowiemy, bo ostatnio jak się tłumaczył to potem odszedł :)

 

 

 

Zakręcony teraz to jesteś śmieszny, to znaczy że jak mnie nie widzisz, to wtedy znaczy że nie byłem w ct??? HAAHHAAHAHAH jaki absurd z chęcią poczytam dalej tą komedię

 

 

 

Wujek jak pierwszy raz dostałem adma, to regulamin uczyłem się na pamięć :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znajac zycie zaraz wjedzie seeq, prolog i cygan ktorzy beda bronic zakreconego.... ale mniejsza jak zobaczylem ze szatan nie przeszedl okresu probnego to sie zdziwilem. Nie rozumiem bylo tyle opiekunow jaila a tylko z zakreconym jest taka patologia... Pewnie powodem bedzie nie ogarnianie regulaminu 

 

 

 

Zakrecony nie oszukujmy sie wchodzisz na serwa posiedzisz mape gdy jest ze 10 osob i takie bzdury piszesz....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiecie co..... Zakrecony też nie jest święty ale wy też jesteście święci

 

Może na sewerze bedziemy wołać mistzu królu  itd....

 

Naprawde sytuacja co teraz panuje jest tragiczna.

 

Robicie wojne między soba i to jest właśnie jedyna wada jaka teraz panuje na serwerze.

 

Jeżeli macie się tak kłócić to ja pisze rezygnacje.

 

 

 

Tyle ode mnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Admina straciłeś bo nie przeszedłeś okresu próbnego a okresu próbnego nie przeszedłeś ponieważ się nie sprawdziłeś i tyle w temacie

 

 

@....  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

 

Co to w ogóle jest za wypowiedź chłopie. Zawodzę się na Tobie. 

 

 

 

Albo zobaczę tutaj konkrety, albo koniec z taką samowolką, bo powód podany w tej wypowiedzi przez Ciebie już nawet niestety nie jest śmieszny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@EvO Chętnie Ci wytłumacze ale na tsie :D

 

@Thorim Chodzi o to drogi przyjacielu że przez te kłótnie zaczyna się to co było między zakochaną a Vapomirem. I tak narazie jest bo tworzycie grupki swoje. Swoich ziomków zbieracie.

 

Po 2 nie jestem ziomkiem zakreconego

 

Nie jestem zadnym jakimś wzorem do naśladowania

 

Każdy może się pomylić :) :*

 

@SzatanPicolo prosze cie myślałem że jesteś ogarniętą osobą ale jednak widać że masz te 10 lat.

 

Skarga może być ale jedna rzecz mnie ciekawi czemu zacząłeś się spinać na mnie że ja niby kryje zakręconego że słusznie zrobił??

 

Tak samo wszyscy nawet i wujek coś źle zrobił i się do tego nie przyzna?? :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wiecie co..... Zakrecony też nie jest święty ale wy też jesteście święci

 

Może na sewerze bedziemy wołać mistzu królu  itd....

 

Naprawde sytuacja co teraz panuje jest tragiczna.

 

Robicie wojne między soba i to jest właśnie jedyna wada jaka teraz panuje na serwerze.

 

Jeżeli macie się tak kłócić to ja pisze rezygnacje.

 

 

 

Tyle ode mnie

 

 

Tak to jest komedia, ale to nie jest kłótnia tylko humorki zakręconego a wycofywanie się z serwera bo opiekunowi dobra,zaufana osoba nie podoba się chyba z powodów prywatnych no to świetnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

@EvO Chętnie Ci wytłumacze ale na tsie :D

 

 

  hehe co tu tłumaczyć ??? I co powiesz że to ja jestem ten zły, ten co denerwuje ludzi, nie ogarnia życia, Zakręcony widzę że masz stałych obrońców, ile im płacisz??? Też chce takich.

 

  Evo pogadaj z Malu on zna tą sytuację bo knoppcio mu wyjaśnił :) 

 

to co odpisał knoppcio po odpowiedzi Malu 

 

Siemka, pisałem z Malu powiedział, że najlepiej żebyś napisał odwołanie od tej decyzji żeby tłumaczył się publicznie bo tak o nie może Ci rangi przywrócić .   - to drugie nie ma problemu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pisałem w podaniu żeby więcej grał w ct a ja go w ogóle tam nie widziałem 

 

 

Zakręcony jak już wiesz lepiej aby administrator nie jest po to aby siedzieć co 2 mapę w ct tylko przeważnie gdy gracze sobie nie dają rady i jest potrzebna pomoc kogoś w ct.

 

W Ct nie zawsze zauważysz łamania regulaminu np: cel.

 

Tak samo twoje powody na odrzucenia podań napisane a by było, a nie wyjaśnić co dokładnie musi poprawić co Ci się w nim nie podoba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś mój kartoflany nos czuje i wielkie uszy donoszą, że muszę wrócić na jb. 

 

 

 

http://www.gametracker.com/player/SzatanPicolo/80.72.43.106:27033/ 

 

GT pokazuje, że przez kilka dni fajnie siedziałeś w ct, czekam na sensowne i napisane normalnym językiem wyjaśnienia bo ja też mogę sobie tak wywalać ludzi bez powodu zapierając się "o Ty się nie nadajesz to wypie*****j" ale tłumaczyłem jasno w temacie http://multi-head.pl/index.php/topic/85567-pytanie-do-zakr%C4%99conego/że nie na tym współpraca polega. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra przyznam, że postąpiłem trochę za ostro postąpiłem odbierając ci tego admina dlatego przepraszam cię @SzatanPicolo, naprawdę nie graliśmy w tym samym czasie na serwerze dlatego tak myślałem, mam nadzieję, że nie będziemy się dalej kłócić tylko dojdziemy do porozumienia. A co do całej sprawy to przywrócę ci admina. Myślę, że sprawa  została wyjaśniona 

 

 

 

Ps. Następnym razem daruj sobie takie teksty typu "masz stałych obrońców" lub "ile im płacisz?"

 

 

 

Przepraszam za to całe zajście, dopiero teraz uświadomiłem sobie to, że źle postąpiłem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Opiekun dostał reprymendę na steam, tym bardziej, że przed nią zrozumiał swój błąd. @ oczywiście kolejne takie kroki mają być przemyślane w przeciwnym wypadku konsekwencje będą o wiele większe, dlatego weź to pod uwagę. 

 

Odwołując się do moich poprzednich słów takie powody degradacji są niedopuszczalne. Jako jedna ekipa nie każemy każdemu z was się lubić z osobna, jednak macie darzyć się wzajemnym szacunkiem, aby współpraca się układała. Na JB jest to nie pierwsza taka sytuacja gdzie bez ingerencji administracji się nie obeszło. Próbowaliśmy na różne sposoby to rozwiązać jednak oczywiście po jakimś czasie smród wychodził. Dlatego teraz sprawcy, a raczej prowokatorzy całych zajść bez żalu zostaną "wyproszeni" z posad, bądź nawet z serwera - bany. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...