Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Czas C4!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam, proponuję zwiększyć czas C4 na 35 sekund, dużo graczy unika pójścia do paki tłumacząc się tym, że mało czasu mieli, 5 sekund dużej różnicy nie robi, ale zawsze to coś. Do tego będzie to podnosiło atrakcyjność gry!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

a jest 30? Nawet nie zwrocilem uwagi :o STANDARDOWO to 35! , wiec z jakiej paki jest 30? ; o

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jest 30 sekund, zresztą jak sam uwagę zwróciłeś w standardzie jest 35 więc to by była optymalna opcja

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem zrobi to różnicę pod warunkiem, że gracz CT będzie dysponował defusem. W przeciwnym razie 5 sekund więcej nie spowoduje tego, że CT od razu będzie ochoczo kwapił się do rozbrojenia bomby. Mając do wyboru z góry skazaną na porażkę próbę rozbrojenia bomby czy zachowanie upragnionej broni, wiadomo że wybierze drugą opcję  ^_^ Ale mimo wszystko propozycja godna rozpatrzenia i może wzięcia pod uwagę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak Jak wyżej jestem za ponieważ sam nie raz jestem np. na dlugiej i jak paka jest na b zanim sie dojdzie i tak dalej to mila szybko czas i zostaje te 8 sekund nawet to rezygnuja wszyscy bo czasu malo dodatkowe 5 da lepsza gwaracje tak jak nawet fanatic wyzej w stanradzie jest 35 sekund wiec warto byloby dac :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

LIVIO :] jak Ty nie widzisz roznicy w 5sekundach , to ja nie mam pojecia co z CB za typ : O

 

 

 

CT CHETNIEJ POBIEGNIE JAK BEDZIE MIALO +5SEK WIECEJ ;] a tak to TYCH CELOW na serwerze " NIE WIDAC " ;] tyle.

 

 

 

w 5 SEK przebiegniesz DLUGA a to daje DUZO ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fanatic ma rajce :) livo naprawde nie widzisz ?

 

kazda cenna sekunda jest o wiele lepsza

 

dajac te 5 sekund polepsza sie cele na mapie oraz lepiej sie bedzie gralo :) bynajmiej juz wiecej osob bedzie chodzic :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak najbardziej jestem za , może dla wielu te 5 sekund nie robi różnicy teraz ale gdy wejdzie to w życie sami zobaczycie jak wiele te 5 sekund pomaga w grze po stronie CT ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Richard zgadza się wyjdzie to na dobre :) happy z tą długą też ma rację , dodać te 5 sekund ! :D fan4t1ck ma racie pokonasz w tym czasie całą długą, a to jest dużo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...