Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Radio na forum! :D


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam!

 

Moja propozycja dotyczy tego aby na forum wrzucić widget radia Multi-Head.pl.

 

Stworzyłem takowe radio i każdy który ogarnia granie na "necie" mógł grać, a między innymi @Malu 

 


 

a radio wyglądałoby następująco :

 

 

 

test.jpg

 

Najlepszym wyjściem aby radio było na każdej przeglądanej stronie jest dodanie go tu:

 

test.jpg

 

Proszę o wypowiedzi :) I oczywiście jeśli to przejdzie to osoby chętne do grania :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie ten pomysl nie podoba wiec jestem na nie. 

 

Jesli bedzie ten przycisk PLAY :D to jestem za ;d

 

 

 

Otóz myslaem ze nie ma tam przycisku STOP i trzeba non stop słuchać tej muzyki dla tego nie podoba mi sie ten pomysl ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Ja również jestem na NIE, mnie osobiście denerwują radia forumowe wole posłuchać swojej muzyki . Poza tym nie chce mi się wchodząc na forum klikać cały czas STOP .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie graficznie dopracować wigdet, żeby pasował do forum. Znaleźć kogoś kto będzie grywał, nie "zmuszać" nikogo do słuchania - tak jak mowa wyżej, żeby odpalać tylko wtedy kiedy się będzie chciało, bo spotykałem się gdzie włączało się ono z automatu jak się strona ładowała i to było nie do końca dobre. Trochę popracować i może wyjdzie coś ciekawego ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...