Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Niesłuszny ban (Demzitt)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:

<<>>

 

Godzina, data zdarzenia:

02.02.2015 - 21:40:06

 

Mapa:

de_nuke

 

STEAM_ID / IP:

83.29.69.210

 

Powód bana

: Ucieczka przed screenami

 

Uzasadnienie:

Mój brat wszedł na serwer i zagrał dosłownie 10 sekund z czego nikogo nie zabił... Powód jaki otrzymał mija się z powołaniem admina ".:Kristo:.

", ponieważ nie zabił nikogo więc czemu miał otrzymać ss'y??? Serwer wyrzucił go pod powodem "ping"... Człowieku mam 26 lat i jestem jego bratem. Prowadziłem sieć serwerów, ktorą od sprzedałem z kumplem, ale u mnie nie dostał byś nawet szansy bycia adminem przez 5 minut z takim nie rozsądnym podejściem... Trochę więcej wyrozumiałości nawet do tych którzy Cię cisną... Admin to nie odznaka dająca Ci rangę "PRO" lecz obowiązek trzymania porządku na serwerze, jednak miej szacunek do innych bo w ten sposób zniechęcasz ludzi do gry u was... Pozdrawiam team "multi-head".

 

Link do bana:

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=45083

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

 

 

Otóż tak dałem bana, i nie 10 sekund bo grał z dobre 10 minut, dziwnie skanował więc postanowiłem zrobić ss, a w trakcie robienie screenów Twój brat wyszedł z serwera, co oznacza ucieczka od screenów

 

 

 

Demko: http://hltv.1shot1kill.eu/srv23588/HLTV-1502022126-de_nuke.dem.zip

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

 

Daje temat do More on sprawdzi logi  poczekajcie

 

 

Już to zrobiłem :P ale wątpię że coś tam będzie pokazane bo ostatnio też miałem logi z Coda 150 od aquaxa i tam nie było pokazane czy screeny były zrobione i w jakiej ilości .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Na demku z hltv (http://hltv.1shot1kill.eu/srv23588/HLTV-1502022126-de_nuke.dem.zip) ewidentnie jest widać jak ma ping po 600, 700 i nie moze grać... Próbował około trzech razy wejść na serwer, jednak cały czas z marnym skutkiem przez ping... Nie ma tam żadnej mowy o jakich kolwiek ss'ach ponieważ on nawet nie odbiegł dobrze od respa i nie wykonał próby strzału do kogo kolwiek więc moim zdaniem jest to nie potrzebnie roztrząsany temat... Kristo uznaj poprostu swój błąd jako pomyłkę bo w tym momencie i demku nie mam nic stwierdzającego jego winę. Myślę, że Dominikowi należy się jak najbardziej UB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szczerze mówisz prawdę że nie zdążył dojść do respa i wykonać strzału, to przepraszam możliwe że mi się pomyliło i dałem nie tego gracza co trzeba, bo pamiętam że komuś chciałem robić ss bo dziwnie, grał, ale możliwe że się pomyliłem, a wtedy gdy się ss robiły Twojego Brata wyrzuciło za Ping a ja uznałem że uciekł od ss, jeżeli popełniłem błąd to przepraszam ;)

 

 

 

Przyznaje się do błędu z mojej strony, proszę o UB dla gracza, szczerze przepraszam za błąd z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...