Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Odwołania od bana


RaDkA

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: RaDkA

 

Godzina, data zdarzenia:około 19;20

 

Mapa: Zm_osprey_escape

 

STEAM_ID / IP:  STEAM_2 : 0 : 1863783679

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Dostałem bana na 5 min za ''nie wykonywanie celów na nemku'' , nie rozumiem za co, cele wykonywałem a to że zabiłem tylko 1 gracza to nie moja wina. Odczekałem go po czym wbiłem na server ponownie . Spytałem się za co dostałem tego bana, powiedział że nie wykonywalem celi. :o Graliśmy na takiej mapie że nie da rady celi wykonywać bo trzeba uciekać przed zombi do helikoptera, gdy mu to napisałem ostrzegł mnie że jeszcze raz do niego zapyskuje da mi bana na 3h, nie wytrzymałem nie pamiętam co napisałem (na pewno nic w stronę Ciebie ale ty tak to odebrałeś i wlepiłeś mi bana na 7 dni) jak już to powinieneś mi dać tego bana na 3h albo max 1 dzień tak jak zrobil to dombek.

 

Całe zdarzenie można zobaczyć na hltv, nie wiem nawet jak Cię obraziłem. Chciałbym się dowiedzieć co Ci takiego napisałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radka

 

 

 

 

 

Bana na 5min za cele dostałeś od admina dombek i wyjaśniaj to z nim. Przypominam admin bana do 30min nie musi wyjaśniać. Lecz ten ban był słuszny. 

 

 

 

Piszesz " Graliśmy na takiej mapie że nie da rady celi wykonywać bo trzeba uciekać przed zombi do helikoptera" Ty po pierwsze nie byłeś humanem a po drugię nie uciekałeś przed zombi tylko raczej przed humanami.  Ban jak najbardziej słuszny, nie ma co do tego wątpliwości. 

 

 

 

 

 

Druga sprawa dostałeś bana za obrazę admina ode mnie  nie będziesz do mnie mówił "chłopcze" iż po pierwsze jestem od Cb starszy po drugie zasługuje na szacunek (każdy gracz na niego zasługuje). Twoja kultura pozostawia wiele do życzenia ile razy użyłeś słowa "kurwa" na serwerze na tej mapie? Wielokrotnie Cię ostrzegałem Ty to miałeś "w dupie". To, że Cię lubię i często z Tb gadam na serwerze , to nie znaczy, że masz u mnie specjalne względy. W sobotę też dostałeś bana od dombka, za obrazę admina na 1dzień ale ile można Ci mówić skoro nic nie zrozumiałeś przez poprzedniego bana na 1dzień od dombka to dałem Ci na 1tydzień może w końcu się opanujesz i zaczniesz zachowywać się przyzwoicie. 

 

 

 

6 punkt regulaminu: "Obrażenie admina może skutkować banem do 1 tygodnia"  Miałeś już raz ostrzeżenie od dombka na 1 dzień. Teraz nie ma przeproś. Regulamin to regulamin nie po to jest, żeby  go łamać lecz przestrzegać a ja jestem od tego by tego pilnować. 

 

 

 

" nie wytrzymałem nie pamiętam co napisałem (na pewno nic w stronę Ciebie ale ty tak to odebrałeś i wlepiłeś mi bana na 7 dni)"

 

To ja Ci przypomnę co napisałeś "dobra nie mam siły sie z tb kłócić chłopcze" . Mnie to osbiście uraziło i pewnie nie jednego admina by uraziło. 

 

 

 

"jak już to powinieneś mi dać tego bana na 3h albo max 1 dzień tak jak zrobil to dombek."  I co znowu byś dzisiaj wszedł i robił to samo bo ban na 1 dzień od dombka nic  na Cb nie wpłynął a tak tydzień poczekasz przemyślisz i mam nadzieje, że następnym razem się zastanowisz dwa razy co i do kogo mówisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Przypominam

 

 

 

4. Admini dokumentują (dema, screenshoty, logi) wykroczenia graczy, którym należy się Ban na dłużej niż 30h

 

 

Zapraszam admina @stallioN o przedstawienie dowodów na obrazę . Zobaczymy czy to co napisał gracz jest warte bana na 1 tydzień .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie napisałem do Ciebie "dobra nie mam siły sie z tb kłócić chłopcze" tylko "dobra nie mam siły się z tobą kłócić ''. I ta '' obraza za chłopca '' to chyba jakaś przesada żeby dawać mi bana na 7 dni. :o

 

A co do dombka, on dał mi bana słusznie a ty  nie, a to że użyłem obelg w czasie dialogu to na pewno nie w stronę Ciebie, tylko po prostu byłem zdenerwowany. Powiedziałeś, że dostane bana za kulture na 3h jak jeszcze raz coś napiszę niestosownego a potem nie użyłem żadnego obrazliwego słowa po czym dałeś mi bana na tydz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przed chwila demko z HLTV i  u mnie nie widać,  tekstu pisanego przez graczy. 

 

 

 

Nie mam graficznych dowodów nie zrobiłem screenów ponieważ myślałem, że na HLTV to wszystko widać (przynajmniej kiedyś widziałem co gracze piszą) a po drugie na serwerze był dombek, który może potwierdzić co napisałeś. Nie mam Cię za co przepraszać bo wiem co  i do kogo napisałeś. 

 

 

 

". I ta '' obraza za chłopca '' to chyba jakaś przesada żeby dawać mi bana na 7 dni.  :o" 

 

 

 

Każdy odbiera to inaczej mnie to uraziło i miałem takie prawo dać Ci bana na 7 dni. Tym bardziej, że nie pierwszy raz Ci się to zdarzyło. Teraz każde Twoje wykroczenie będę dokumentował screenem. 

 

 

 

Zobacz co Ty piszesz: 

 

 " ostrzegł mnie że jeszcze raz do niego zapyskuje da mi bana na 3h, nie wytrzymałem nie pamiętam co napisałem "

 

Widzisz  "nie wytrzymałem" , "nie pamietam co napisałem" wiec skoro nie wytrzymałeś  to mogło być wszystko ja za to pamiętam i nie zapomnę. Czemu nie staniesz jak facet z jajami i się nie przyznasz, że napisałeś do mnie "chłopcze" i nie poprosisz o skrócenie bana do 1 dnia, tylko mnie oczerniasz i perfidnie kłamiesz. Twoje wypowiedzi mijają się z prawdą.

 

 

 

Podać Ci przykład? 

 

"Dostałem bana na 5 min za ''nie wykonywanie celów na nemku'' 

 

"Graliśmy na takiej mapie że nie da rady celi wykonywać bo trzeba uciekać przed zombi do helikoptera"

 

 

 

Jak Ty miałeś uciekać przed zombie skoro byłeś nemkiem? To ludzie przed Tb uciekali a Ty zamiast ich gonić to ich wyprzedziłeś i jako pierwszy dotarłeś do helikoptera, Ty nie widzisz, że to co piszesz nie ma najmniejszego sensu. Kłamstwo ma krótkie nogi.

 

 

 

 

 

 

 

Guyver 

 

 

 

Rób co chcesz, możesz mu tego bana skrócić do 1 dnia, mi nie zależy żeby on nie grał lecz żeby przestrzegał regulaminu. Każde pisemne wykroczenie będę od tej pory dokumentował screenem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

 "dobra nie mam siły sie z tb kłócić chłopcze" I za to dostał bana na tydzień? Chcę zobaczyć dowody od admina banującego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dajesz komuś bana za to "". I ta '' obraza za chłopca '' to chyba jakaś przesada żeby dawać mi bana na 7 dni.  :o"  i twoja odpowiedź" Każdy odbiera to inaczej mnie to uraziło i miałem takie prawo dać Ci bana na 7 dni. Tym bardziej, że nie pierwszy raz Ci się to zdarzyło. Teraz każde Twoje wykroczenie będę dokumentował screenem. "

 

 

 

Jak dla mnie to jest przesada banować kogoś na tydzień tylko za to, że nazwał Ciebie chłopcem to chyba coś jest nie tak, jeszcze rozumiem jak był zwyzywał Ciebie ale ja tu widzę, że nie użył żadnego wulgarnego słowa wobec Ciebie.

 

 

 

Tak jak Mor`e7 napisał pokaż dowód, w którym obraził Cie na tyle aby otrzymał bana na tydzień.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej napisałem. Dowodów graficznych nie mam mam jedynie świadka dombka. Banując gracza na tydzień brałem  pod uwagę jego całokształt:

 

 

 

- wulgaryzmy wielokrotne 

 

- obrazy adminów ( dombka w sobote mnie wczoraj)

 

 

 

 

 

On też nie ma na to dowodów, że mnie nie obraził. 

 

 

 

Trik3r 

 

 

 

Jeżeli ktoś młodszy od Cb rzuca do Cb chłopcze publicznie to możesz nie reagować ja mam swój honor i mu sie nie dam wyzywać od "chłopców".  

 

 

 

Zdejmiecie mu bana wporządku, ale wiedzcię, że to nie jest słuszne rozwiązanie. Ban słuszny jak ten od dombka za cele.  Pierwszy ban powinien być nauczką dla niego ban od dombka a widać nic nie zrozumiał. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo robił Prosiak jak był 1 zoombi, biegł od  razu do heli nie patrząc na cele mapy i gdy ludzie dopiero dotarli do bramy wtedy ich zarażał więc nie mam pojęcia dlaczego ja dostałem tego bana a on nie? Przecież robiłem tak samo jak inni. :o

 

Słuchaj z tym chłopczykiem to nawet nie wiem czy Cie tak nazwałem, bo wydaje mi się że napisałem ''"dobra nie mam siły sie z tb kłócić" ale muszę jeszcze raz obejrzeć demko żeby stwierdzić fakty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

 

 

RaDkA otrzymujesz ub, a ciebie stallioN proszę, aby taka sytuacja się nie powtórzyła, bo ban na tydzień za  "dobra nie mam siły sie z tb kłócić chłopcze"   to jest jakiś żart.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...