Skocz do zawartości
wRxx

Podanie wRx

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: wRx

Wiek: 18,niedlugo 19

Doświadczenie (w byciu adminem): Mialem admina na tym serwerze na HF,mialem swoj serwer CoD.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6-7 (pozapominalem sporo,bo juz dlugo sie nie bawilem w cs)

Staż w CS-sie: Teraz mialem przerwe kolo roku,wczesniej 4 lata

Steam / NonSteam: NonSteam

Dlaczego Ty: Mam duze doswiadczenie w byciu adminem,czesta gdy gram na serwerze nie ma admina a jak wiadomo gdy kota nie ma... ;) Sporo osob mnie pamieta jeszcze z HF i wiedza ze ogarniam.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-2 godzinki,czasami wiecej

Kontakt: PW,mail

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/wRx/80.72.40.110:27027/

 

 

 

Botor,co do Twojej wypowiedzi to malo mnie obchodzi ze mnie nie znasz,a ten kto ma mnie znac mnie zna ;) A po TXT pozwolilem sobie polatac,w momencie gdy 2 innych graczy sobie siedzialo na txt na duscie a Ty sie nad nimi modliles,pisalem do Cb chyba ze 3 razy na u@ ze tam siedza,a gdy tylko ja wbilem to od razu dales mi bana ;) Z tad tez moje podanie,spora czesc adminow na serwerze nie ogarnia tak jak np. Ty,wiec gdy jestem na serwerze i czasami nawet jest admin,to tak jabky byla samowolka ;) pZdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest żart?

 

-Nie masz 20h.

 

-Mało grasz na serwerze.

 

-Puszczają Ci nerwy.

 

-Latasz po TXT.

 

-Słabo Cię znam i myślę, że gracze też Cię nie kojarzą.

 

-Miałeś tutaj admina? Mogę wiedzieć jaki nick?

 

 

Jak dla mnie do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral 

 

 

 

+Masz doświadczenie jako admin

 

+znam cię i widuję cię na serwerze

 

+AMXX

 

+wiek

 

 

 

-czas spędzony na serwerze

 

-no te utargi słowne

 

-mała jeszcze aktywność

 

+/- Pograj jeszcze Trochę i za 2 tygodnie daj podanie tak szybko nie można cię też oceniać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Pograj z nami dłużej, daj się wszystkim poznać i zapraszam za 2 tygodnie.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...