Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> <span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Jaki ban za ...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: Miki

Godzina, data zdarzenia: Nie wiem nie było mnie 

Mapa:  de dust 2 dd2+bf4

Uzasadnienie: Grałem w dzień normalnie oczywiście czysto po czym wchodzę  wieczorkiem a tu ban nie wiem za co od kogo i na ile chce to jak najszybciej wyjaśnić podoba mi sieę ten serwer ale przez takie właśnie akcje ludzie tracą zaufanie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

hehe a moze mi to udowodnic? bo nie bylo zadnej takiej sytuacji od kąd mam cs nie zminialem nicku a dziwnym trofem przed wczoraj zniknely mi diamenty ale mniejsza z tym narazie czy sa na to dowody bo jesli nie a na pewno nie ma to chce zniesienia go bo jestem nie winny a lubie tam grac ze znajomymi Pozdawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Dostane jakies wyjasnienie wkoncu czy nie bo nic nie zrobilem a niemam zamiaru czekac tygodnia zeby sobie pograc jesli mi to udowodni to spoko a wiem ze nie udowodni i do kiedy mam czekac na jakas reakcje? Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Uważam to za kpine juz mineło wiecej niz 24h od dodania bana a ja dalej nie mam zadnej odpowiedzi i nie sa ujawnione zadne dowody a chyba admin (pseudo admin ) ma obowiazek to zrobic !!!!!!!!!!!!  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Dobrze przepraszam za spam ale poprostu chce sobie pograc ze znajomymi a przez jakiegos niedouka nie moge tego zrobic a jestem czysty i nie winny a to on ma  mi udowodnic ze cos zrobilem i ma na to 24h a tego nie zrobil i powinienem juz miec zdjetego bana po uplywie 24h bez dowodow. I BARDZO PRZEPRASZAM za spam ale jestem juz tym poirytowany zwyczajnie. A i z tego co wyczytalem to gosc jest adminem zaledwie od 7dni :( powinnien wykazac troche wiecej zainteresowania!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

a więc wytłumacz skoro zbanowałem nick miki denulki dlaczego Ty nie mozesz teraz wejść na serwer ? 

 

 

 

zbanowane IP więc było logowanie z Twojego komputera, jak dla mnie bez UB 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

ja mam dokładnie nick Miki a i mam neta radiowego wiec i zmienne ip ale to dalej mi nic nie wyjasnia poniewaz gralem i było wszystko w porzadku po czym jak chcialem wejsc wieczorem to juz nie moglem ! pod kogo sie podszywalem i jak mozesz mi to udowodnic bo to chyba Ty musisz udowodnic ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

 

ja mam dokładnie nick Miki a i mam neta radiowego wiec i zmienne ip ale to dalej mi nic nie wyjasnia poniewaz gralem i było wszystko w porzadku po czym jak chcialem wejsc wieczorem to juz nie moglem ! pod kogo sie podszywalem i jak mozesz mi to udowodnic bo to chyba Ty musisz udowodnic ?

 

 

jeżeli zbanowałbym inną osobę to ona nie mogłaby wejść na serwer, a skoro Ty nie możesz to zbanowałem Ciebie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Rozmawialiśmy z adminem na PW , i wkońcu wyszło że nick mógł zostać dodany przez plugin asysta kto wie jak działa to nie muszę tłumaczyć . Gdy zabijemy jakiegoś gracza to zbuguje się czasem nick zabitego obok naszego i być może w tym przypadku tak było dlatego też gracz otrzyma UB .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...