Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Odwołanie od Bana [BTM] by_VicuS


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam.

 

 

Chciałbym się odwołać od Bana, Mianowicie: Dnia 01.02.2015r. dostałem screeny w południe, więc screeny kilka minut później wklejone, gdy dostałem ub wpadłem na serwer i dostałem kolejnego bana, Screeny wstawione, Po czekaniu na UBT nie było go więc sciągnąłem cs z waszej strony, zainstalowałem itp. połączyło Mnie z Waszym serwerem i okazało się ,że grałem na aktywnym a nie byłem tego świadomy, stwierdziłem ,że wszystko ok i tip top bo mogę grać. Zdziwiłem się ,że grałem na aktywnym wiec dlatego prosiłbym o danie jeszcze jednej szansy bo spodobał mi się serwer 45,000 lvl Cod, Chciałbym zostać adminem ale godzinki muszę sobie nabić bo serwer nie ma dobrych adminów skoro na każdą skargę na u@ od razu dostaje ss'y bez sprawdzenia gracza a mi się to nie podoba, byłem adminem pół roku na Cs-Creativ (teraz Cs-Wakacje), Więc proszę o danie mi szansy, Jak nie to trudno, pójdę dalej ale jestem czysty.

 

To moje ss'y i zamknięta sprawa.

http://multi-head.pl/topic/53321-bez-ub-2-ssy-tego-samego-dnia/

 

 

Na serwerze nawet napisałem na u@ ,żeby mnie nikt nie banował bo dostałem UB skoro wbiło Mnie na serwer. Niestety okazało się aktywny Ban, Proszę potraktować to ulgowo, Lipton napisał: 100 Reklam, Człowieku... Weź Mnie nie ośmieszaj, jeśli chcecie tracić dobrego zawodnika ,który ogarnia to sobie pójdę nic na siłę, chce wzmocnić serwerownie, ale to zależy od Was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...