Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> UB TheGenerat


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam. Wszedłem dzisiaj na serwer DM [TOP MAPS] po raz pierwszy w ogóle i od razu zostałem poinformowany o tym, że mam tutaj Bana.

 

Twój nick podczas gry: ponoć skullrs, tak pisze w konsoli

 

Godzina, data zdarzenia: nie mam pojęcia

 

Mapa: tego również nie wiem

 

STEAM_ID / IP:149.156.157.66

 

Uzasadnienie: Tak jak pisałem, wszedłem po raz pierwszy na serwer. Gram only steam, więc ten ban to po prostu zbieżność adresów IP wynikająca z tego, że mieszkam w akademiku i jest jeden adres wychodzący na kilka tysięcy komputerów zarejestrowanych w sieci. Proszę o zdjęcie bana, gdyż miałem zamiar tutaj zostać dłużej :) Mój banid, gdyby ktoś nie wierzył http://banid.pl/kto?to=0:1:8271973

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Z tego co widzę trafiłeś na zbanowane IP , zrestartuj router i powinno być wszystko OK :)

 

 

 

Daj znać czy reset routera pomógł .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Nie mam routera, mam podpięty komputer bezpośrednio do gniazdka w pokoju w akademiku. Tak jak mówiłem, jest jedno IP wychodzące na całą sieć, stąd ten ban.

 

 

 

//edit

 

 

 

Sprawę załatwi odbanowanie tego konkretnego adresu IP, bo nie jest to ban na cfg...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Nie dam rady postarać się o zmianę IP, bo jego nie da się zmienić. Tak jest skonfigurowana sieć, nic na to nie poradzę. Jedno IP wychodzące

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Przykro mi ale tego IP nie odbanuję . Mogę dać Ci możliwość na UB ale jedyna opcja to 100 reklam sieci . Masz na to 24h jeżeli jesteś tym zainteresowany .

 

 

 

Każda reklama ma być na 100 różnych sieciach nie mogą się powtarzać .

 

 

 

 

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj : http://multi-head.pl/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...