Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> ban za wh

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:nieplacz

Godzina, data zdarzenia:5min temu

Mapa:inferno

STEAM_ID / IP:STEAM_2:0:762106903

Uzasadnienie normalnie sobie gralem poszedlem po chrupki przychodze a tu ban mamy hltv admin banujący siedział na specu może demko ma a jak nie to hltv jest niech rozpisze moje wh off/on beka :)

 

[AMXBans] Reason: 'wh off/on '  :acute: 

[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: STEAM_2:0:762106903
 
 
 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam tylko że admin ma na to 24h więc proszę czekać cierpliwie , w razie jak admin nie przedstawi dowodu ty dostaniesz ub 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jednak mialem jeszcze czas rozpisac demko dzisiaj :)

 

 

03:17 z nozem wbiega na drogi srodek i jest zabardzo pewien ze tam ich nie ma gdy tylko tt wychodzi pochylnia leci tam i lutuje mu głowe

 

 

 

05:07 dostaje flesza i bez problemow trafia 2 glowy

 

 

 

09:36 idzie w stroe biblioteki i nagle wraca bo "słyszy" ze w domku sa tt

 

 

09:48 tu juz wyłaczył wh ale z poprzedniej akcji wiedzial gdzuie stoi tt i wlasnie dokladnie tma zaczyna skanowac

 

 

11:47 wraca z malego na duzy na laczyniku wyczekuje  patrzac sie na naszego respa tt a gdy on wyzówa sie prezd karton ma juz nacelowane na jego glowe

 

 

13:50 zauwazył ze w domku jest paru tt zeby nikt nie mial podejrzen podrzedł blizej i popatrzyl na zeli cofnol sie wyłaczyl wh i zaczlo skanowac dokladnie w te miejsce gdzie byli przeciwnicy przed off wh

 

 

16:40 chce rzucac fb na gniazdo ale gdy tylko zauwaza ze tt sie wychylz rezygnuje z fb i bierze m4 i lutuje tt glowe

 

 

 Starałem sie szczególo opisac demko dziekuje mysle ze udowodnilem moich racji :)

 

 

tutaj link do demka : http://hltv.1shot1kill.eu/srv23583/HLTV-1501292105-de_inferno.dem.zip

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja niestety demka nie obejrzę bo mam rozwalone słuchawki , działała jedna słuchawka teraz żadna do czasu kupna nowych słuchawek nie obejrzę żadnego demka .

 

 

 

EDIT:

 

 

 

Znalazłem jakieś słuchawki tez działa jedna słuchawka ale powinienem dać radę sprawdzić demko , odezwę się gdy obejrzę demko .

 

 

 

 

 

EDIT #2 :

 

 

 

Obejrzałem demko i rozpiskę daje poniżej:

 

 

 

 

 

03:17 z nozem wbiega na drogi srodek i jest zabardzo pewien ze tam ich nie ma gdy tylko tt wychodzi pochylnia leci tam i lutuje mu głowe

 

 

 

- wbiega na pewniaka dlatego że wyskakiwał z żaluzji jego gracz z drużny , a co do pochylni to słychać wyraźnie dobiegające strzały .

- B

 

 

 

 

05:07 dostaje flesza i bez problemow trafia 2 glowy

 

 

 

- flesh wpada z nim więc nie oślepiło go całkowicie i mógł bez problemu trafić głowę ale tej akcji nie powinniśmy brać pod uwagę bo na demkach z hltv nie widzi się fleshy ani smoke

- B

 

 

 

 

09:36 idzie w stroe biblioteki i nagle wraca bo "słyszy" ze w domku sa tt

09:48 tu juz wyłaczył wh ale z poprzedniej akcji wiedzial gdzuie stoi tt i wlasnie dokladnie tma zaczyna skanowac

 

 

 

- wy raźnie słychać tupanie na dywanach a skanował bo skanuje się tam standardowo gdy słyszy się odgłosy tupania na dywanach z resztą w trakcie strzelania włączyłem wolną kamerę i nie było nawet nam żadnego TT którego mógł zabić ponieważ zrobił to już jego kolega z teamu :)

- B

 

 

 

 

 

 

11:47 wraca z malego na duzy na laczyniku wyczekuje  patrzac sie na naszego respa tt a gdy on wyzówa sie prezd karton ma juz nacelowane na jego glowe

 

 

 

- to jest moim zdaniem standardowe zachowanie gracza patrzy pierw drzwi czy nikt tam nie stoi np z awp wyczekując na przeciwników z małego bsa  , ta akcje każdy może zinterpretować inaczej ,

+/- B

 

 

 

 

13:50 zauwazył ze w domku jest paru tt zeby nikt nie mial podejrzen podrzedł blizej i popatrzyl na zeli cofnol sie wyłaczyl wh i zaczlo skanowac dokladnie w te miejsce gdzie byli przeciwnicy przed off wh

 

 

 

- ta akcja mnie zaciekawiła ale jak przyjrzymy się uważniej wcześniejszym ruchom gracza widać jak wyczekuje nasłuchując z której strony wychodzą przeciwnicy ale widać również jak rozgląda się po ścianach , ale to skanowanie było naprawdę troszkę dziwne dlatego akcja

+B

 

 

 

 

16:40 chce rzucac fb na gniazdo ale gdy tylko zauwaza ze tt sie wychylz rezygnuje z fb i bierze m4 i lutuje tt glowe

 

- ta akcja jak najbardziej zasługuję na

+B  

w momencie gdy wychyla się TT on chowa FB i zmienia na m4

 

 

 

 

 

 

Poza tymi akcjami na demku widać jak gracz bardzo dużo rozgląda się po ścianach tak jak by włączał wh w celach rozpoznawczych i gdy już obczai co i jak wtedy wyłącza , słyszy strzały etc i znowu włącza żeby upewnić się czy idą i potem znowu off i tak wychodzi na to że przy robieniu screenów jest czysty .

 

 

 

Mogę się mylić ale jeżeli chodzi na dzień dzisiejszy to gracz się odpala i ban został dodany słusznie . Czekam na rozpiskę innych członków UBT .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać jak sie znasz na rozpisywaniu skoro nawet dobrych słuchawek nie masz a co do rozglądania po ścianach to będę się dalej rozglądał bo mam małe sensitivity i jest mi trudno jednym ruchem obrócić się w dane miejsce musze kilka razy ruszyć myszką 

 

 

 

demko jest czyste tak jak ja a te akcje z tyłka wyciągnięte 

 

 

 

 mam nadzieję że ktoś ogarnięty da ostateczny werdykt :)

 

 

 

13:50 szkoda że wtedy awp nie miałem bym ci pokazał  skany w domku ale już mniejsza z tym normalna akcja beka -b

 

16:40 Może i to wyglądało na lekko spalone ale ct wchodził na poche pomyślałem że może zeskoczyć za nim więc przygotowałem się prosta akcja :)  -b

 

 

 

Nie ma żadnej akcji +b wiec pozdro :)

 

 

 

admin 7 postów daje bany za jakieś widzimisie nice może złóż podanie do unban team bo to ci najlepiej wychodzi jak widać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem dlaczego ale twoje demko ma 70 kb i trwa 7 sekund nie wiem czy tylko tak u mnie ale z tego to na pewno ci nie rozpiszę a tu daje zdj http://www27.zippyshare.com/v/7yebTUP2/file.html

 

 

 

@@Edit daje rozpiskę

 

 

 

03:17 z nozem wbiega na drogi srodek i jest zabardzo pewien ze tam ich nie ma gdy tylko tt wychodzi pochylnia leci tam i lutuje mu głowe -- słyszał swoim kolegów i widział na radarze a co do pochylni to jeden z CT strzelał do niego to wiedział że juz tam jest

-

 

05:07 dostaje flesza i bez problemow trafia 2 glowy -- jak to Richard określił dostał flesza za sobą a wtedy widzisz wszystko tylko trochę masz flesza

-

 

09:36 idzie w stroe biblioteki i nagle wraca bo "słyszy" ze w domku sa tt -- Dobre ma słuchawki   a też gościu w zelkach strzelał i było wiadomo że ktoś jest na żelkach

+/-

 

09:48 tu juz wyłaczył wh ale z poprzedniej akcji wiedzial gdzuie stoi tt i wlasnie dokladnie tma zaczyna skanowac -- Tu nie powiem trochę spalił akcję bo poszedł do żelek a jak wracał zatrzymał się i skanował dywany

+

 

11:47 wraca z malego na duzy na laczyniku wyczekuje  patrzac sie na naszego respa tt a gdy on wyzówa sie prezd karton ma juz nacelowane na jego glowe-- Richard ma rację jak ktoś wraca to zawsze się luka biblotekę  , tylko że od razu na Heda trafił -/+

 

 

13:50 zauwazył ze w domku jest paru tt zeby nikt nie mial podejrzen podrzedł blizej i popatrzyl na zeli cofnol sie wyłaczyl wh i zaczlo skanowac dokladnie w te miejsce gdzie byli przeciwnicy przed off wh-- Skany prosto w TT też spalona akcja bo wiedział gdzie dokładnie jest +

 

 

14:11 - Zauważyłem że typek od razu mierzy w heda ta akcja również jest spalona +

 

16:40 chce rzucac fb na gniazdo ale gdy tylko zauwaza ze tt sie wychylz rezygnuje z fb i bierze m4 i lutuje tt glowe -- Spalona akcja nie powiem od razu jak koleś w tt podchodzi to ten bierze M4 +

 

 

 

 

 

 

 

 

Moim zdaniem to też uważam że gracz odpala wh i offa także moim zdaniem zasłusuje na bana . Ale czekamy na rozpiskę innych z UBT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Widać jak sie znasz na rozpisywaniu skoro nawet dobrych słuchawek nie masz a co do rozglądania po ścianach to będę się dalej rozglądał bo mam małe sensitivity i jest mi trudno jednym ruchem obrócić się w dane miejsce musze kilka razy ruszyć myszką 

 

 

 

demko jest czyste tak jak ja a te akcje z tyłka wyciągnięte 

 

 

 

 mam nadzieję że ktoś ogarnięty da ostateczny werdykt :)

 

 

 

13:50 szkoda że wtedy awp nie miałem bym ci pokazał  skany w domku ale już mniejsza z tym normalna akcja beka -b

 

16:40 Może i to wyglądało na lekko spalone ale ct wchodził na poche pomyślałem że może zeskoczyć za nim więc przygotowałem się prosta akcja :)  -b

 

 

 

Nie ma żadnej akcji +b wiec pozdro :)

 

 

 

admin 7 postów daje bany za jakieś widzimisie nice może złóż podanie do unban team bo to ci najlepiej wychodzi jak widać :)

 

 

Widać jak ty się kolego znasz , tak jak masz w powodzie bana Wh On/off i ja się z tym zgadzam admin słusznie Cię zbanował .

 

 

 

 

 

 

pomylilem linki do demka http://hltv.1shot1kill.eu/srv23583/HLTV-1501292039-de_inferno.dem.zip  te jest dobre

 

 

Nie ma sprawy już doszliśmy do tego sami :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat otwieram ponownie , być może reszta UBT ma inne zdanie o demku zapraszamy do wypowiedzi reszty członków UBT czas do 21:11 .

 

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

Czas minął brak rozpiski przez innych członków UBT, gracz nie otrzymuje UB na podstawie rozpisanych demek przez : @Portowiec , @Richard oraz s0. ## pixel.

 

 

Ban jak najbardziej słuszny .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...