Skocz do zawartości
Gość

Co zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam pewien dylemat dotyczący pc/laptopa... Chodzi mi o to, że mój aktualny komputer jest masakrycznie słaby, jedyne co ma dobrego to Procesor, ale i tak nie umywa się do tych aktualnych porządnych.

Moim pytaniem jest:

Kupić pc/laptop czy składać swój pc?

Dodam, iż nie jestem bogatym i jak bym miał już składać to troszkę czasu by mi to zajęło...

Proszę o Wasz porady i opinie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojego budżetu. Zdania są podzielone co do gier na laptopach i komputerach. Jedni wolą grać na jednym a inni na drugim. Ja osobiście należę do grupy ludzi preferujących PC, więc taki wybór Tobie polecę. Oczywiście jak piszesz, że nie masz wielkiego budżetu, to nie spodziewaj się, że Twój przyszły komputer będzie działał w nowych grach na maksymalnych detalach, czy będzie renderował filmy w zawrotnej prędkości.

 

Co do kwestii gotowców oraz składanych komputerów to też jest wszystko zależne, np. gdy jakiś PC ma całkiem dobre osiągi i przystępną cenę, to czemu nie brać? Trzeba tylko uważnie czytać jego specyfikację. Chyba, że po sprawdzeniu cen poszczególnych komponentów stwierdzisz, że bardziej opłaca się kupić je osobno i samemu złożyć, to taka opcja wtedy jest lepsza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Detroit, mi nie zależy bardzo na tym, aby najnowsze gry mi śmigały na najwyższych detalach. Tak jak są aktualnie to ten dwu rdzeniowy procesor, 4gb ramu i grafika to mi w sumie wystarczy i dlatego pytam czy lepiej składać czy kupić gotowca? Prawdopodobnie i tak bym wzmacniał później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie kupic PC. Czesci to nie to samo co kupic nowego

 

Ja kupiłem za 1,500 zl i jest git. Dobry komp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...