Skocz do zawartości
KamiKazer

Czas się przywitać :)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam na imię Marcin, pochodzę z Podkarpacia mam 16 lat (99 rocznik) i gram na serwerze DM TOP MAPS. Serwer dobrze prosperuje, gracze są w miarę mili dlatego też spodziewajcie się mojego podania w najbliższym czasie. :) Kristo wie jaki jestem, bo mnie poznał na serwerze, parę osób mu zgłosiłem i zaproponował mi udzielać się na forum więc pomyślałem że spoko. ^^ BUjak także kojarzy mnie z serwera. (Tu od razu pisze że radio ograniczyłem do minimum.) Coś tam strzelam przed resetem w dwa tygodnie byłem 2 w ranku, tylko dlatego że mi pc się zepsuł na 2 dni. :D Szlendi'ego dogonić to jest wyczyn. xD Ogólnie co tam jeszcze, słucham rapu, kocham Disco i ja piedyknie bassem <3 Electro to jest coś co normalnie sprawia, że moje ciało samo rozwala parkiet. :D Lubię tańczyć i jestem sympatyczny. Można ze mną pogadać na każdy temat, bo jestem komunikatywny i rozumiem drugiego człowieka. Oczywiście nie zawsze ale staram się. Upominam graczy na serwerze za kulturę czy inne tego typu przewinienia i nie lubię jak ktoś koliduje z innym graczem. CS jak każda gra, ma być rozrwyką, a nie miejsce na kłótnie, jeszcze na takie błahe tematy jak, np. jogobella czy fruvita... W moim mniemaniu taka sprzeczka nie ma żadnego sensu i tylko psuję atmosferę na serwerze. Ok, wracając do mnie to właśnie jem jogurt, który lubię i jest smaczny. Haha, co ja piszę. :sciana: 

 

Nie wiem czy moja wypowiedź jest proporcjonalna do reszty, gdyż nie sprawdzałem tego, aczkolwiek myślę że jest w porządku. :)

 

Pozdrawiam cały serwer, graczy, administrację i wszystkich czytelników tego tematu. :) KamiKaze ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...