Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> empty - Ban pod tytułem "aktywny" .ep2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem, dlaczego temat zostal zamkniety... Nawet nie mialem mozliwosci napisac, ZE nie bede zglaszal sie do operatora o zmiane IP, BO jest to dla mnie smieszne. "Droga obslugo techniczna cyfrowego polsatu, prosze byscie zmienili mi adres IP, poniewaz grajac w gre Counter Striike 1.6 dostalem bana na serwerze publicznym..." Czy to ma byc powazne ? (yyy...?)

 

Bede do tego wracal poniewaz uwazam, ze majac konto STEAM i jednoczesnie przypisane do niego dedykowane STEAM_ID, sytuacja w ktorej dostaje bana za kogos, kto gral na IP, ktore jest randomowe nie powinna miec miejsca.... STEAM_ID w przeciwienstwie do IP jest przypisane indywidualnie do konta, nie da sie go zmienic. Z kolei IP jest randomowe i w koncu trafi sie, ze jakis nierozgarniety nowicjusz odpali sobie WH, dostanie bana na IP "6 miesiecy temu", po czym po "6 miesiacach" komus innemu trafi sie to samo ip, wejdzie, pogra 10 min i wyleci z powodem "aktywny". oO\ Dziwne... Co innego gdybym gral na nonsteam-e. Na moje szczescie (chociaz juz sam nie wiem) mam steam-a, ktorego nie zmienialem od 12 lat... 

 

 

 

Nie chcialbym sie z Wami klocic, bo nie w tym rzecz. Za to chcialbym u Was grac, gdy mam na to czas, jednak nie bede zglaszal sie do operatora o zmiane IP, tylko dlatego, ze nieszczesliwym zbiegiem okolicznosci, randomowo wylosowalo mi takie samo ip jak jakiemus idioc.....e, ktory kiedys gral na wh i dostal bana. PO TO WLASNIE MAM KONTO STEAM, ZEBY MOZNA BYLO MNIE LATWO ROZROZNIC PO - S T E A M _ I D.

 

Dziekuje za uwage.

 

empty.

 

 

 

@/ Prosze nie zakladac z gory, ze jestem nastawiony do Was agresywnie i bardzo chce dopiac swego. Jest wrecz przeciwnie. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe bardzo dziwne zbanowane Ip w poprzednim temacie to 37.248.254.77 a z tego co teraz widzę to Twoje IP jest inne 37.248.255.186.

 

 

 

W poprzednim temacie gdy pisałeś odwołanie miałeś takie samo IP jak IP zbanowane 37.248.254.77 a teraz masz zmienione IP ---- magia ? czy jednak zadzwoniłeś do operatora lub też zrestartowałeś modem .

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Ciebie to co napisalem wyzej jest bajeczka, i tak naprawde zadzwonilem do dostawcy z prosba o zmiane ip. ;) Dlaczego mnie to nie dziwi ?

 

 

 

Prawda jest taka, ze router stoi w innym mieszkaniu do ktorego nie mam dostepu + nie jestem abonentem, ktory ma podpisana umowe na uslugi. Jedyny dostep jaki mam do routera, to root. Pytanie dlaczego nie zresetowalem routera .... Zwyczajnie mi sie nie chcialo, to raz, a dwa, napisalem wiadomosc na 4um MH odnosnie bana po czym polozylem sie spac. Rano zas wstalem i poszedlem do pracy. Widocznie w tym czasie router sie zresetowal po utracie sygnalu od dostawcy w efekcie czego, dostalem inne IP. Tak o to mamy rozwiazana tajemnice roznych adresow w dwoch tematach napisanych przeze mnie.

 

 

 

Taka wersja moze byc ? Wydaje sie byc wiarygodna. 

 

 

 

;)

 

 

 

Wrocmy do tematu bana - Co jesli znow powtorzy sie przypadek podobny do wczorajszego ?

 

Przeciez w sytuacji gdy nick i IP sie na siebie nakladaja a delikwent (na ten przyklad JA) ma dodatkowo STEAM_ID, to wlasnie to STEAM_ID go wyroznia od reszty. Co innego gdyby STEAM_ID bylo zbanowane i nadal mialo status "aktywny" ... Wtedy tylko zmiana STEAM-a wchodzi w gre. Nic by sie chyba nie stalo jakby aministracja nie zwracala uwagi wylacznie na IP gdy widzi nick zbanowany wczesniej (xxxxx DNI TEMU). ;>

 

IP jest malo wiarygodne. Takie moje zdanie. 8)

 

 

 

Nadal Was "lubie" i chcialbym zapytac czy moge juz grac ? (jutro)

 

 

 

Dobranoc.

 

 

 

empty

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko co napisałeś się zgadza ,

 

 

 

 

 

Przeciez w sytuacji gdy nick i IP sie na siebie nakladaja a delikwent (na ten przyklad JA) ma dodatkowo STEAM_ID, to wlasnie to STEAM_ID go wyroznia od reszty.

 

 

Mieliśmy ostatnio przypadek  gdzie ten sam nick i to samo Ip się nałożyło   okazało że otrzymała ta osoba bana na NSie bo chciała sobie podbić lv dostał bana za WH po czym jak go już przycisnąłem ujawnił wtedy że posiada Steam  więc od razu było logiczne że tylko na NSie chciał sobie lvl podbić i wyłudzić Unbana właśnie w taki sposób , po moich argumentach więcej się w temacie nie odezwał i do tej pory został bez UB . Więc nie wszystko jest takie jakie nam się wydaje dlatego za nim damy UB w takich przypadkach dokładnie wszystko sprawdzamy .

 

 

 

Druga sprawa:

 

 

 

 

 

Nic by sie chyba nie stalo jakby aministracja nie zwracala uwagi wylacznie na IP gdy widzi nick zbanowany wczesniej (xxxxx DNI TEMU). ;> IP jest malo wiarygodne. Takie moje zdanie

Jeżeli osoba jest rzeczywiście niewinna to niestety ale nie z z naszej winy zdarzają się przypadki nałożenia na siebie IP, jeżeli odbanujemy niewinna osobę to i odbanujemy czita a do tego dopuścić nie możemy dlatego też w pewnym sensie osoba niewinna jest pokrzywdzona ale nie przez nas w takich przypadkach to ona musi zmienić IP żeby móc uczciwie grać.

 

 

 

Mam nadzieję że to co napisałem jest zrozumiałe . Miejmy nadzieję że sytuacja się nie powtórzy  .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...