Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Ja się chyba nadaje

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:| RG | `DarkS!d3 :>

 

Wiek: 18

 

Doświadczenie (w byciu Adminem): Wystarczające ;)

 

Znajomość AMXX ( W skali 1-10): 7-8

 

Staż w CS-ie:  NonSteam 4 Lata Steam około 2

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego ty: Przydały by się dodatkowe ręce i często z rana są braki Adminów.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a około 2-3 godzinek w zależności od dnia ;)

 

 

 

Kontakt: PW / STEAM

 

 

 

 

 

http://www.gametracker.com/player/|%20RG%20|%20%60DarkS!d3%20%3A%3E/185.36.170.7:27028/

 

 

 

Wiem że Brakuje niecałych 4 godzinek ale myślę że można przymknąć na to oko ;) Nadrobi się :)

 

 

 

Czy dla każdego z osobna mam powtarzać że z admina DM / DD2 zrezygnowałem..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć/ ! :D

 

Moim zdaniem wszystko jest okey, steam, godziny.

 

Jednak uważam że powinieneś zająć się serwerem na którym jesteś już adminem, sądzę, że 2 serwerów nie ogarniesz dlatego pozostań przy tym przy którym jesteś :)

 

Ja jestem NEUTRAL

 

 

 

 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

 

 

 

Ojej, nie widziałem twojej rezygnacji na dd2 + dm, jednak widziałem cię na serwerze 1 raz, lecz nie biorę tego pod uwagę z tego powodu, iż miałem długą przerwę i wróciłem niedawno :)

 

 

Pozostaje przy swoim zdaniu

NEUTRAL

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie wiem może i wymagania spełniasz ale szczerze chyba cię nie widziałem ani razu na serwerze a jestem praktycznie całymi dniami , link do gt nie działa przy najmniej mi jak  na razie  jestem na NIE 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Eryk to słabe oko masz ;) bo ja cię widuje na serwerze :P co do linku nie wiem dlaczego ci nie działa

 

A druga kwestia to taka że z Admina DM + DD2 dzisiaj napisałem rezygancje. tylko jeszcze nikt ni rozpatrzył ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeżeli to coś znaczy.... to jestem na tak :P

 

praktycznie codziennie  widuje go na serwerze

 

w godzinach rannych często nie ma adminów i ludzie "latają" odpaleni więc myślę że przydał by się w tej roli 

 

 

 

co złego to nie ja 

 

Pozdrawiam  :spiteful:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To że ma admina na innym serwerze, to nie znaczy, że nie może u Nas spróbować tym bardziej lepiej mieć sprawdzoną osobę niż nowych ;) 2 sprawa mówicie, że nie ogarnie, zobaczymy gdy nie ogarnie 2 serwerów zawsze można odebrać admina ;) Myślę, że warto dać mu szansę ;) jest widoczny godzinki są ;)  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Widać cię na serwerze, jesteś kulturalny. 

 

Masz steama, doświadczenie i dobry wiek.

 

Jestem za okresem próbnym ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...