Skocz do zawartości

Ban


PaYsz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Samson

 

Godzina, data zdarzenia: 19.14 01.03.2016

 

Mapa: DD2

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:40455838

 

Uzasadnienie:  Witam dostałem bana na godzinę, wchodzę po godzinie i dostaje znowu bana tym razem permama.

 

Chciał bym w tym miejscu powiedzieć, że gdy dostałem tego bana poszedłem do brata i powiedziałem żeby wszedł na waszego serwa bo ja dostałem bana.

 

Jeszcze się nawet dużo nie nagraliśmy a tu znowu ban powód "aktywny samson".

 

Proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

 

Pozdrawiam Łukasz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie nie widzę powodu, za którego mógłbyś dostać Ab, chyba, że wszedłeś podczas bana na godzinę. Jednak uważam, że za to perma nie powinno być.

 

 

 

Zapraszam admina Mr.Ambrozja do wypowiedzi.

 

 

 

 

@@LOVOnany` D.  nie oznaczyłes tego adma nie zobaczy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graleś na aktywnym banie po czym wszedłeś na swoje 2gie konto  . Ip te same szkoda ze na tym koncie o nicku "komi" skomentowales  hahaah ban na bl pozdo" dostaleś najpierw perma na konto "komiego" nastepnie gdy otrzymaleś perma wbiłeś na swoje "Samson" i jakoś nie napisałeś nic na serwerze np. Za co moj brat dostał bana... Grałeś jakby nic sie nie stało i nagle wymówka na forum jak i mi na steam ze konto brata... takie bajki wielokrotnie juz czytalem typu "To nie ja gralem odpalony tylko moj brat prosze o ub ..." Podsyłam pare screenow ip te same w sumie w logach wszystko jest tak wiec nie wciskaj bajki.  PS. pierwszy ban na nick drugi na ip i ... ciebie zbanowało...

 

 

http://i65.tinypic.com/2mochm0.jpg

 

 

http://i65.tinypic.com/2zzkjzc.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare faktów:

 

-Samson to moje konto steam.

 

-Komi to konto mojego brata

 

-Bana dostałem na Samsonie za nadużywanie mikro na 1 godzinę.

 

-Poszedłem do brata, bo chciałem jeszcze troszeczkę pograć. Na swoim koncie steam uruchomił Counter-Strike.

 

-Graliśmy do jednej śmierci, przyznam że mi to lepiej szło ale nawet przez mikro się nie odzywałem tylko mój brat.

 

-To nie jest bajka typu "To nie ja gralem odpalony tylko moj brat prosze o ub ..."

 

-Banem się nie przejeliśmy bo Kuba już i tak nie pyka w Counter-Strike.

 

 

 

Przepraszam jeśli źle zrobiłem, ale myślałem że bana dostałem na swoje konto.

 

Szczerze to sam nie wiem jak się domyśliłeś, że to ja ale chyba właśnie po tym samym IP.

 

Tak swoją drogą to po co mi 2 konta?

 

Jeszcze raz przepraszam, lecz nie wiedziałem że tak nie można i w końcu był to ban tylko na 1 godzinę. Sporo jest tutaj z mojej winy bo po prostu nie chciało mi się odczekać tych 60 minut.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...