Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Chyba mnie źle zrozumiał admin...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu admin nie rozumiejący mojej sytuacji się wypowiada idiotycznie w moim odwołaniu ?!?!?

 

Chodzi mi o tą sprawę http://multi-head.pl/topic/52418-prosze-o-ub/

 

 

 

Admin chyba nie zrozumiał że ta osoba która dostała bana to nie ja. Miałem już robione ss'y na tym serwerze i możecie sami sprawdzić wchodząc w posty na moim profilu. A demko nie kręcił mi tylko innej osobie o tym samym IP. Osoba której robiono demko nie ma steam'a, a ja dla odmiany mam... Więc proszę jeszcze raz rozpatrzyć moją prośbę .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty przeczytałeś co napisałem ? Koleś z demka to w ogóle kto inny. Admin którego wspomniałeś nie przedstawił dowodów że to JA jestem odpalony tylko jakiś INNY koleś. Miałem już robione tu ss'y... A zmiennego IP nie mam. A PO ZA TYM MAM STEAM'A A KOLEŚ Z DEMKA NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz stałe IP to trudno ja czita nie odbanuje typ bana jest na IP i tak pozostanie , musisz zadzwonić do operatora i poprosić o zmianę IP to jedyna szansa dla Ciebie żebyś mógł u nas grać .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...