Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Ban Aktywny z 16.12.2014 - 23:44:14

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:$w!r

Godzina, data zdarzenia:24;01;2015 13;30

Mapa:DD2+DM

STEAM_ID / IP:31.61.129.87

Uzasadnienie:Trochę to dziwne dziś dostałem bana aby ss-y wrzucić zrobilem wszystko tak jak być powinno...a tu admin mi mówi że mam bana aktywnego z 16.12.2014 - 23:44:14      

gdy wtedy na pewno nie grałem bo coś mi szwankowało z cs-em...grałem od tygodnia było wszystko ok do dzisiejszego dnia...trochę to nie ładnie z strony waszej gdy mam nawet wykupionego vipa na DD2+DM...I myślę że trzeba trochę o tym pomyśleć o tym moim banie:) na czitach nie gram bo nawet nie wiem jak je sciągnąć...

dzięki czekam na racjonalną odpowiedz ...

pozdrawiam $w!r:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Haha no to fajni jesteście ludzie wykupują Vip-y a po 4 dniach ban nie no spoko...i ciekawy jestem za co jest ten ban...nie moja winna że połowa kampi i pózniej się skarży do admina bo ktoś lepiej gra od niego...spoko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no nie jest  tak jak być powinno - http://multi-head.pl/topic/52369-wr/

 

 

 

w pierwszej kolejności wstaw  poprawne ss.

 

 

 

 

 

 

 

 

Twój nick podczas gry:$w!r

 

Godzina, data zdarzenia:24;01;2015 13;30

 

Mapa:DD2+DM

 

STEAM_ID / IP:31.61.129.87

 

Uzasadnienie:Trochę to dziwne dziś dostałem bana aby ss-y wrzucić zrobilem wszystko tak jak być powinno...a tu admin mi mówi że mam bana aktywnego z 16.12.2014 - 23:44:14      

 

gdy wtedy na pewno nie grałem bo coś mi szwankowało z cs-em...grałem od tygodnia było wszystko ok do dzisiejszego dnia...trochę to nie ładnie z strony waszej gdy mam nawet wykupionego vipa na DD2+DM...I myślę że trzeba trochę o tym pomyśleć o tym moim banie:) na czitach nie gram bo nawet nie wiem jak je sciągnąć...

 

dzięki czekam na racjonalną odpowiedz ...

 

pozdrawiam $w!r:P

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...