Skocz do zawartości
NcLR

Wybór laptopa (i3 czy i5)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

 

zastanawiam się nad kupnem lapka w okolicach 2tys. Wybór w sumie padł na dwie sztuki:

 

http://www.oleole.pl/laptopy-i-netbooki/asus-x555lj-xo182h-w8-1.bhtml

 

http://www.oleole.pl/laptopy-i-netbooki/dell-inspiron-15-3542-i3-4005-4gb-500gb-820m-w8-1-czarny.bhtml#opis

 

 

 

Lapka używam do neta + podstawowe programy oraz cs i heroes II. W resztę gier gram na konsoli.

 

 

 

Moje pytanko brzmi, czy warto dopłacać te 500zł do asusa na i5?

 

Dell ma starszą kartę graficzną (obecnie używam sprzętu na tylko zintegrowanej grafie) oraz mniejszy dysk (teraz mam 320 i lekko się mieszczę bo używam zewnętrznego) ale te parametry nie stanowią dla mnie kryterium wyboru.

 

 

 

Jeszcze jedno pytanko: czy na dellu cs:go będzie śmigał dobrze?

 

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tym dell cs:go będzie miało może te 60+ fps, ale i tak przy niektórych momentach będą Ci spadać do 30 więc nie ma co.. ten asus jest o dużo lepszy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tym dell cs:go będzie miało może te 60+ fps, ale i tak przy niektórych momentach będą Ci spadać do 30 więc nie ma co.. ten asus jest o dużo lepszy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mysle moim zdaniem ani jednego ani jednego ani drugiego bym nie chciał za ta cene tym bardziej jeszcze windows 8 wez poszukaj lepiej sobie poszukaj z laptopow typu lenovo ja mam i sprawdza sie bardzo dobrze ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja kupilam lapka powystawowego marki Dell za 2300 (wart 3500) z i7 i sie sprawdza bardzo dobrze. Wyznacznikiem tego jest chociazby to, ze mam duza plynnosc przy grze nba 2k16, ktora jest ultra-wymagajaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja kupilam lapka powystawowego marki Dell za 2300 (wart 3500) z i7 i sie sprawdza bardzo dobrze. Wyznacznikiem tego jest chociazby to, ze mam duza plynnosc przy grze nba 2k16, ktora jest ultra-wymagajaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja kupilam lapka powystawowego marki Dell za 2300 (wart 3500) z i7 i sie sprawdza bardzo dobrze. Wyznacznikiem tego jest chociazby to, ze mam duza plynnosc przy grze nba 2k16, ktora jest ultra-wymagajaca ;)

 

Ja mam płynność przy NBA 2K15 na telefonie to wiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...