Skocz do zawartości
Gość

Skarga na admina stalion

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 17.09

Nick admina/gracza, który zawinił: Stalion

Dowody: hltv ale jak sie zaladuje

Świadkowie:-

Uzasadnienie: to tak graliśmy normalnie mape zm_inferno jakis typ dostał surva był chyba afk i admin zamiast go wywalić i zeby dostała losowa osoba surva to dal dla solika surva. Po czym jak zapytalem czemu dal mu surva to zaczol pisac mi ze bo byl ostatni. Potem zaczol mi grozic banem niby za prowokacje admina bo mu wytknolem jego pisanie z bledem. Wiec tak ban bez powodu bo to ze admina ma dziecko co nie umie pisac i co 2 slowo pisze z bledem i ja mu to wytkne a potem mi grozi ze da bana to sory. Jak mi to napisales wczoraj bede pisal co bede chcial. Wiec tak dam ci rade nie chcesz abym ci wytykal bledow to graj z slownikiem w reku albo nie pisz nic. To tak ja tego 1h bana odczekam bo to cale nic ale tak admina powini ukarac. Bo co chwile grozi graczom banem np jak na armagedon zm kampil to zamiast napisac zm nie kampi to wali teksta zaraz to ty mozesz poleciec z serwa i po chwili daje bana mu za cele, i sie tlumaczy ze ostrzegał. Sory dziecko jak ty chcesz pokazac jaki ty kozaczek to zmien serwa bo takie teksty od admina to nie na tym serwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze gracz obraża mnie tutaj na forum publicznie to już podlega pod regulamin. 

 

 

 

Po drugie suvr był afk wywaliłem go i dałem surva Stolikowi.  Dlaczego jemu bo był ostatni z zombiaków na liście wiem, że to nie uzasadnienie i że powinienem tylko wywalić surva, lecz wczoraj gdy tak bo zrobiłem (też była podobna sytuacja) i był AFK to runda się zakończyła i dlatego tak zrobiłem dzisiaj z przestrogi wczoraj. 

 

 

 

Po trzecie Ransley na serwerze zombie jest dużo roboty jako admin np. zmienić komuś nick/patrzeć czy nie kampi/patrzeć czy nie przeklina,wyzywa i czy ogólnie nie łamie regulaminu po dwóch godz na serwerze każdemu może się zdarzyć błąd ( a mój błąd był taki, że napisałem ranseyl  a zaraz poprawiłem na Ransley" i Ty o to zrobiłeś awanturę i do mnie "naucz sie pisać to polsku"  o co Ci chodziło jak zaraz poprawiłem literkowy  błąd? Ty masz na głowie tylko żeby grać a admin żeby wszystko grało i aby każdy przestrzegał regulaminu. Ja nie narzekam ale postaraj się zrozumieć admina. Bany masz  nie tylko ode mnie. Jesteś bardzo irytującym graczem, nikt Cie tutaj nie lubi z adminów i stałych graczy ciągle masz jakieś "ale" do każdego się o coś czepiasz. Przypomnieć Ci co było z graczem RaDkA? Czepiałeś się go, że jest dzieckiem i całe życie spędza na serwerze bo jest pierwszy w rankingu. Co Ci to przeszkadza/obchodzi to jego życie i może sobie robić co chce z nim może i wogólę nie grać albo po 24h grać przeszkadza Ci to? Widać tak bo się go stale czepiasz np. sytuacja z dzisiaj Twoje słowa cytuję "o dziwne radki nie ma" Po co to robiłeś? Co Ci to dało? Zamiast grać normalnie żyć w zgodzie z ludźmi to się czepiasz ich. Psujesz nam  atmosferę na serwerze. A ja jako admin i nie pozwolę Ci na to. Już nie mówię o tym, że nikogo do kamp nie wpuszczasz, ale o tym jak co piszesz i jak się czepiasz do innych ludzi. Czy Ty się kiedyś z kimś założyłeś, że całe życie będziesz niemiły? Dobrze wiesz, że banów nie daje za nic. U Cb jest wszystko wporządku dobrze grasz, nie kampisz zombie, ale prowokujesz, wdajesz się w zbędną dyskusję, która do niczego innego nie prowadzi jak bana lub kłótnie z innymi po co to robisz człowieku? Jak ja powiem "wbijaj do kampy albo ban" to Ty to bierzesz za groźbę. Zastanów się człowieku ja mam taki obowiązek aby on wbił do kampy jak nie wbija to ban. Tak jest w regulaminie to regulamin to też groźba~>?

 

 

 

 

 

Ty teraz też zrobiłeś błąd a mianowicie napisałeś "zaczol" zamiast "zaczął" i co mam na Cb skargę złożyć teraz? Mi to nie przeszkadza każdemu się zdarzy błąd zrobić.

 

Co do ostrzegania to  mam porobione bindy typu "gracz ktory pierwszy dobiegł do kampy ma prawo ją blokować" " Nie zarażamy przez sciany/szpary/sufit/dziury" "Zombie ma obowiązek wykonywać cele mapy" "SNIPER NIE KAMPI" itp to co to jest jak nie ostrzeganie, no powiedz mi? Nie stosuję się do powyższych zasad daje bana proste. Odczeka swoje, przyjdzie gra normalnie jest wszystko okej jak nie to znowu dostaje bana. Często spamuje bindami, co może potwierdzić dużo osób, nikt nie ma do mnie zastrzeżeń oprócz Cb, ale na serwerze nie ma takiego drugiego kłótliwego gracza jak Ty. 

 

 

 

Dziękuje nie mam więcej nic do powiedzenia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


^^ zaczol ja nie pisze ł,ą,ę,ż itp bo tak jest szybciej i to nie blad^^ ja sie czepiam sam zaczoles dyskusje z tym ze mi mozesz dac bana za prowokowanie admina bo spytalem czemu mu dales surva zamiast wywalic i zeby dalo losowo a ty odrazu ze ja prowokuje. Mowisz ze czepiam sie radki ze tyle gra ja sie nie czepiam tylko sie dziwi jak on tyle grac moze^^ mowisz tez "Ty masz na głowie tylko żeby grać a admin żeby wszystko grało i aby każdy przestrzegał regulaminu" sory a od czego ty jestes? zlozyles podanie aby tylko miec flage admina? skadajac podanie zdecydowales sie na to. Ja nie jestem od pilnowania ja mam sobie grac a ty jako admin pilnujesz aby gralo sie normalnie tak jak powino a nie jak ci sie podoba. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chce mi się tego powtarzać Ci drugi raz niech HQ zdecyduje. 

 

 

 

Dałem surva Stolikowi i wywalilem AFK surva tak jak powiedziałem wyżej. 

 

 

 

"Po drugie suvr był afk wywaliłem go i dałem surva Stolikowi.  Dlaczego jemu bo był ostatni z zombiaków na liście wiem, że to nie uzasadnienie i że powinienem tylko wywalić surva, lecz wczoraj gdy tak bo zrobiłem (też była podobna sytuacja) i był AFK to runda się zakończyła i dlatego tak zrobiłem dzisiaj z przestrogi wczoraj. "

 

 

 

Jeśli tego nie rozumiesz to nic nie poradzę na to. 

 

 

 

Poproszę RaDkE aby napisał tutaj jak to "niby sie dziwisz, że cały czas gra" osobiście byłem świadkiem jak ponad 5 razy pytałeś się go ile ma lat bo uważasz go za dzieciaka tak samo jak mnie bo gra często i jest pierwszy

 

 

 

"sory a od czego ty jestes? zlozyles podanie aby tylko miec flage admina? skadajac podanie zdecydowales sie na to. Ja nie jestem od pilnowania ja mam sobie grac a ty jako admin pilnujesz aby gralo sie normalnie tak jak powino a nie jak ci sie podoba."

 

 

 

Jestem od pilnowania porządku na serwerze i to robię. Nikt do mnie nie ma zastrzeżeń dogaduje się z ludźmi, sorry z Tb się nie dogaduje, chyba nikt się z Tb jeszcze na serwerze nie dogadał. Przynajmniej ja nie byłem świadkiem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po 1 mnie zbytnio nie obchodzi ze dales mu surva bo skarga jest jaka? czemu dales surva czy prowokoacja admina? przeczytaj i odpowiedz na to pytanie to ze ty uznajesz za prowokacje ze wytykam ci bledy to sory jak tak to nie mamy o czym rozmawiac. A po 2 co do radka ty sie dziwisz ze ja sie pytam go o wiek? sory ja chce wiedziec ile ma lat osoba co gra po 7-8h dzienie na serwie to chyba nic zlego. no chyba ze ty widzisz to jako prowokacje to wtedy twoim tokiem rozumowania dojdziemy ze kazde odezwanie sie bedzie prowokacja i bedziesz musial banowac kazdego kto sie odezwie z pytaniem. Bo pytanie to prowokacja idac twoim tokiem rozumowania. Bo w pytaniu czemu dales mu surva ty widzisz prowokacje gdzie nie ma ani 1 slowa wulgarnego wiec jak ja mam to rozumiec? jak nie tak ze kazde pytanie skierowanie do ciebie to prowokacja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z nikim innym nie ma problemów oprócz Ciebie. 

 

 

 

Powiedz tak do innego admina np. do opiekuna Guyvera "naucz się pisać po polsku" i poczekaj na jego reakcje. Co to jest Twoim zdaniem, wczoraj też dostałeś bana ode mnie za "a ty wogole coś ogarniasz" na 30min. To powtórzyło się dzisiaj uraziło mnie to co powiedziałeś w moją stronę i dałem Ci bana na 1h bo się to powtórzyło  i mam takie prawo. 

 

Wmawiasz mi, że nie umiem pisać po polsku bo napisałem "ranseyl"  a zaraz poprawiłem na Ransley" no to sorry  to oznacza, że nie umiem pisać po polsku,skoro nawet Twój nick nie jest w słowniku polskim? Mnie to osobiście uraziło i dałem bana.  Czego nie rozumiesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty robisz więcej błędów a to ze wytykam to się dziwisz? Wie tak ty uznaje to za prowokacje jak takie coś uznajesz za prowokowanie to moge uznać ze twoja obecność mnie prowokuje bo to będzie na takim samym poziomie. Wiec sam zdecyduj czy twoja obecność na serwie to prowokacja i jak odpowiesz to daj znać bo odpowiem będzie na ta skargę taka sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Srombek czy jak ci tam ty jesteś nim na pewno wiec nie musisz się tym zamartwiac Stalin ty mylisz ze ja 16-17 latka się boje? To już Ci odpowiem ze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chce mi się z Tb gadać na serio to do niczego nie prowadzi, dyskusja z Tb nie sprawia mi przyjemności i  zobacz nie tylko ja o Tb mam takie zdanie. Poproszę Radke aby przeczytał ten post i się szczerze wypowiedział "jak to niby dziwisz się ile ma lat"

 

 

 

Ja jestem otwartym adminem udzielam pomocy jeśli ktoś jej potrzebuje, odpowiadam na pytania, lubię pogadać, ale z ludźmi, którzy mają kulturę i zależy im na zabawie nie na kłótni tak jak Tb.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ransley 

 

 

 

Jestem 96 rocznik. Wiec uważam się za 19-latka nie obchodzi mnie ile Ty masz lat, bo po co mi to wiedzieć? Zależy mi abyś się dobrze bawił na serwerze i aby cały serwer się dobrze bawił i nikt sobie nie wchodził w drogę, ze wszystkimi żyje w zgodzie z wyjątkiem Cb i nigdy nie będę żył w zgodzie z kimś kto zachowuję się jak jak Ty.

 

 

 

"Szanuj będziesz szanowany" 

 

 

 

Ty nigdy nie byłeś i nie będziesz na tym serwerze szanowany bo na to trzeba zasłużyć a nie "czepiać się" delikatnie mówiąc innych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry ale jakoś guziczkof ma dłużej admina niż wy i jakoś nie dałem skargi to chyba znaczy ze nie wszyscy. Jak dają admin dla za przeproszeniem luzów co lize tyle przez 40h a potem składa podanie i kozaczki co umie to sorry sami się prosicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, szkoda naszego czasu i energii.

 

 

 

Target 

 

 

 

Jego by można było raz dwa zmienić a mianowicie dać mu ultimatum "Jeżeli jeszcze raz coś zrobi(obojętnie co, prowokowanie admina, obrazy, przeklenstwa, kłótnie itp) to PERM bez odwołania" i by od razu się uspokoił. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ransraj jak tak bardzo chcesz się dowiedzieć ile mam lat to ci (powinno być z dużej litery ale nie mam do ciebie szacunku) powiem. Liczę 17 wiosen. Dlaczego gram w csa 7-8h? Po pierwsze to ciebie  wgl nie powinno obchodzić ale ci powiem.Otóż chodzę do szkoły techniczno-informatycznej i bardzo lubie spędzać czas na komputerze (tak jak inni lubią czytać książki). Interesujesz się tylko cudzym życiem nie wiem dlaczego, może twoje jest nudne? Sapiesz do każdego o jakieś pierdoły i z małego robisz wielkie rzeczy. Chłopcze przystopuj z tym, na serwerze masz opinie taką jaką sobie wyrobiłeś.Sam nie jesteś bez winy, gdybyś w końcu zamilkł to nie było ty tych scen.Potwierdzam to co napisał StallioN gdy wchodzisz na server pytasz się mnie ile już spędziłem czasu na kompie. Zajmij się swoim życiem a nie cudzym. Znajdz sobie dziewczynę czy coś..

 

 

 

P.S

 

Czekam kiedy mnie udupczysz, twoje słowa które wypowiedziałeś około 3 tyg temu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejna wymiana słowna , słowo przeciwko słowu a dowodów jak nie było tak nie ma . Przedstaw dowody jak składasz skargę a dopiero zacznijcie dyskusje .

 

 

 

 

 

Czekamy na dowody , masz 24h na ich przedstawienie .

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne zbędne posty prócz dowodów dodanych przez autora będą odpowiednio nagradzane .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ransley

 

 

 

Masz coś jeszcze do powiedzenia w tym temacie?

 

 

 

Bo opinia 4 osób chyba powinna wystarczyć HQ do podjęcia decyzji i zobrazowania tego jaki jesteś i że psujesz nam gę. Nikt Cię tutaj nie lubi i raczej tak zostanie jak się nie zmienisz. 

 

 

 

To już chyba koniec tego tematu. 

 

 

 

Dziękuje wszystkim i pozdrawiam. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stalin ja się zgodzę z tym ze jak coś przekroić to dostaje permanentny ban ale oczywiście to będzie w 2 stronę czyli ty coś zrobisz nie tak z prowokujesz to dostajesz permanentny ciekawe kto 1 dostanie permanentny. Wiec domek, target,misia i inni chcecie taka zabawę? Bo wtedy szybko pewnie połowa adminów obecnych poleci. Czekam na waszą decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja już napisałem w swoim poście wyżej czekamy tylko na dowody i dalej będziemy mogli prowadzić ewentualną dyskusje .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...