Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Kolejny ban - trzeci a drugi na Multi - [FFA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Bene

 

Godzina, data zdarzenia: 00:06, 23.01.2015 rok

 

Mapa: de_dust2002

 

STEAM_ID/IP: STEAM_0:0:426415 / 89.69.251.119

 

Uzasadnienie:

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server!

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Reason: 'Czitujesz'

 

[AMXBans] Duration: 'permanently'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:426415'

 

[AMXBans] Your IP: '89.69.251.119'

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

Bez SS-ów czyli ktoś - "admin" nagrał demko czy coś, więc pewnie da go do oceny gdzieś i komuś kto ma pojęcie o grze.

 

Trzeci ban na serwerach Multi, drugi na serwerze [FFA], ręce opadają. Gram w CS-a od wersji 1.5 pierw w kafejce

 

a od 2003 roku z domu, mam 3066 godzin gry na tym koncie, nie licze godzin kafejkowych i gier po 10 godzin na nockach

 

czasami ale i tego sporo by się uzbierało, zawsze grałem uczciwie, nigdy nie byłem pro, gram bo lubie i nie oszukiwałem

 

nie oszukuje i nie mam zamiaru oszukiwać w grze, tej ani żadnej innej. Może jestem starej daty i odebrałem troche inne wychowanie niż dzisiejsza młodzież (pisze o tych co grają z wspomagaczami) i niczym się nie przejmują. Dla mnie to masakra

 

i nie rozumiem nawet tego typu zachowań ale to już inna bajka. Takie dziwne zachowanie adminów, co serwer to ban -taka asekuracja, ma statsy lepsze niż 2-7 banować - dla swiętego spokoju, już uzbierałem w katalogu "Baniki Benego" dziewięć SS-owych banów a serwery Multi dołączyły do chlubnej statystyki i są drugim serwerem na którym dostałem trzeciego bana, wszędzie po takim miłym zaproszeniu na forum zostałem odbanowany i grywam - tam gdzie w danej chwili jest wolny slot lub / i /fajna mapka. Nie wiem co jeszcze napisać, czas na sen - dobranoc. Liczę że po ocenie demka będę miał szansę jeszcze

 

zagrać na serwerach - Multi - bo czego jestem pewny zostanie ban zdjęty, gram czysto i wiem że nie mam się czego obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...