Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> [DD2 + BF4] Multi-Head.pl - Odwołanie od bana


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: CreepeZz

 

Godzina, data zdarzenia: 14:01, 21-01-2015

 

Mapa: de_dust2

 

STEAM_ID / IP: STEAM_ID: STEAM_0 : 0 : 707011090 IP: 217.17.33.206

 

Uzasadnienie: Nic nie mam po prostu jestem dobry a screen'ów nie znalazłem z nazwą halflife00.tga halflife01.tga itd.

 

                       znalazłem tylko programy które trzeba otworzyć za pomocą (I tutaj dwie opcje)

 

                       1. Wyszukaj w sieci Web

 

                       2. Wybierz program z komputera

 

                       I nie wiedziałem czy to programy to są jakieś screeny które muszę po prostu wrzucić do WinRARa (ZIP) czy są to

 

                       po prostu jakieś programy więc przepraszam, że nie wstawiłem screen'ów, ale jeżeli pozwolicie mógłbym jeszcze je wstawić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś podany link do poradnika , tam wszystko jest napisane co trzeba zrobić i jak znaleźć te screeny . Czas na wrzucenie screenów minął nie wrzuciłeś ich więc decyzja BEZ UB byłą jednoznaczna .

 

 

 

Żeby otrzymać UB musisz wykonać 100 reklam sieci , temat podesłałem na PW co tam trzeba zrobić .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałeś podany link do poradnika , tam wszystko jest napisane co trzeba zrobić i jak znaleźć te screeny . Czas na wrzucenie screenów minął nie wrzuciłeś ich więc decyzja BEZ UB byłą jednoznaczna .

 

 

 

Żeby otrzymać UB musisz wykonać 100 reklam sieci , temat podesłałem na PW co tam trzeba zrobić .

 

 

Przeczytałem cały poradnik, ale uwież mi, że tam gdzie było napisane nie znalazłem Screen'ów. Folderu cstrike_polish nie mam, mam tylko cstrike ale tam również ich nie miałem. Zresztą ja w swoim komputerze mam ropiernicz i wszystko jest tam gdzie być nie powinno, ponieważ komputer podzielony mam na dwa dyski i wszystko co mogłem z dysku C:/ przeniosłem do dysku D:/ ale przeszukałem oba i nic nie było a potem nie wiedziałem gdzie mam szukać. Uwież mi, że nie miałem żadnych Screen'ów chyba, że jak od początku pisze w postach chodziło o te programy czyli np to: http://www19.zippyshare.com/v/o6GqvElX/file.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...