Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Dostałem bana a nie mam screenów! HELP!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem bana i muszę wstawić Screeny. Prosiłbym o UB, ponieważ nic nie mam BAN BYŁ NIESŁUSZNY, a bana dostałem za to, że dobrze mi szło i ciągle miałem HeadShoty nawet z bardzo dalekiej odległości i miałem bardzo dobre staty ( 33/8 ), chociaż nic nie mam, po prostu jestem dobry bo trenuje na DD2/DM Multi-Head.pl ALE! Jak już nie dostane UB to i tak jest sprawa! Nigdzie nie znalazłem ScreenShot'ów, (chociaż czytałem poradnik i tam gdzie było napisane nie miałem ich NIGDZIE niestety folderu cstrike_polish nie mam, ponieważ mam Counter Strike 1.6 ProGressive i mam tylko folder cstrike, ale w nim też nic nie było, ŻADNYCH SCREEN'ÓW nie znalazłem, a  potem przeszukałem WSZYSTKO I NIC NIE BYŁO!) a z nazwą (te nazwy znalazłem w poradniku) halflife00.tga , halflife01.tga itd. znalazłem tylko programy które mogę otworzyć za pomocą (i dwie opcje):

 

1. Wybierz program w komputera

 

2. Wyszukaj w sieci Web

 

(Pewnie wiecie o jakie programy mi chodzi i o co chodzi)

 

I nie wiem czy te programy to są właśnie te Screeny... :/ A jeżeli nie mam Screen'ów nigdzie i te programy to niestety nie są te Screeny to czy mogę usunąć i pobrać CS ProGressive z innego źródła, aby zmienić SiD itd.

 

 

 

Proszę o odpowiedź, ponieważ gram tylko na serverze DD2/BF4 i brakuje mi grania tam :/

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostałeś screeny to na pewno je masz poradnik http://multi-head.pl/topic/13917-wz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/

 

Może dostałeś inny powód bana daj swoje ip lub sida

 

 

 

Mają być takie screeny

 

 

 

* halflife00.tga

 

* halflife01.tga

 

* halflife02.tga

 

* halflife03.tga

 

* halflife04.tga

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.01.2015 - 14:01:41 dostałeś screeny wczoraj o 14:01 + za nie wrzucenie screenów aktywnego .

 

 

 

 

 

Czas na wrzucenie screenów minął . Jedyna szansa na UB to 100 reklam sieci .

 

 

 

W celu odrobienie bana reklamami odsyłam do tego tematu: http://multi-head.pl/topic/45262-wz%C3%B3r-odpracowania-ostrze%C5%BCe%C5%84-z-forum-i-ban%C3%B3w-z-serwer%C3%B3w/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...