Skocz do zawartości
Gość

Problem & Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

A więc sprawa wygląda następujaco :). Jak wszystkim jest to wiadome na serwerze jest HLTV i to właśnie o nie mi chodzi. Powiedzcie mi dlaczego gdy pobieram nagrane przez HLTV demko tak strasznie "ścina"? Nie można tego jakoś naprawić czy coś? Chcesz zrobić jakiś filmik czy coś, ale nie idzie ponieważ materiał który daje nam HLTV jest że tak powiem "mierny". te ścinki są naprawdę uciążliwe. Czy była by taka możliwość naprawienia tego czy coś w tym stylu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W jaki sposób je ścina? Modele skaczą, czy całe demko się tnie, zawiesza? Spróbuj obejrzeć na ex_interp 0.05, lub ex_interp 0.1 Na modele powinno pomóc. Pobrałem sobie demko i u mnie wszystko ok.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

W jaki sposób je ścina? Modele skaczą, czy całe demko się tnie, zawiesza? Spróbuj obejrzeć na ex_interp 0.05, lub ex_interp 0.1 Na modele powinno pomóc. Pobrałem sobie demko i u mnie wszystko ok.

 

 

Jak oglądasz to wygląda to tak jakbyś momentami miał takie lagi że łoooo chooo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadza się ja również tak mam na demkach z HLTV ścina się demko laguje , czsami trudno określić dane akcje gdy zlaguje .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Filmik z nagrań POV jest mierny, fajnie czasem któreś akcje uchwycić z innej perspektywy. Demka z HLTV ścinają strasznie, gdy ogladąłem spadki fps sięgały 10. Skoro się za to płaci to wg mnie powinno to chodzić dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


KAZDE DEMKO Z HLTV SCINA !! Sam chce zrobic jakis filmik na yt z reklama, ale co to mi da? BIEGNE I LAGI JAK BYM MIAL 1000PING :o takie sciny... z Pova nie ogarniesz kazdej akcjii np. na FREELOOK... Dema na filmiku z HLTV wygladaja jakbys mial WH :o mam taka 1 akcje, wyjechalem 8 typow i HLTV nagralo jakbym MIAL AIMBOTA :o hahah , kazdego typa ktorego ubilem to scielo mi akcje i padaja DZIWNIE :o // Dokladnie jak napisal PAWOLLO , jak sie za to placi to moze zmienic HOSTING  hltv ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...