Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> byl reset lvl a gdzie reszta

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie byl reset lvl kilka dni temu a kiedy mozemy sie spodzewac resetu wyzwan ksow i rankinu bo to chyba powinno byc zrobione wszystko odrazu co nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie.. ktoś zapomniał zrobić resetu ranku, i wyzwań.. proponuje zrobić kolejny reset lvli, a do tego reset ranku i wyzwań.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

No właśnie.. ktoś zapomniał zrobić resetu ranku, i wyzwań.. proponuje zrobić kolejny reset lvli, a do tego reset ranku i wyzwań.

 

 

Bez przesady ... Reset wyzwań i ranku starczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


moim zdaniem to lepiej ze wolniej lvl leci i ze trzeba postarac sie samemu zeby wbic ;]  pozniej bedzie kolejny reset... a wy to zaraz odrazu 100 lvl lub wieksze po 3 dniach po resecie byscie chcieli miec...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


panowie jak dla mnie to powinni zrobil pelny reset lvl ks i ranku zmniejszyc expa odpowiednio zeby troche pograc i pomeczyc sie zeby cos nabic wtedy resety mozna by bylo robic co 2 czy 3 miesiace a nie co 3 tygodnie bo to jest glupota

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dobrze ze jeszcze tego nie zrestartowano ..tak wogole to dla mnie te wyzwania wogole powinny byc wylaczone ja nie przepadam za czestym resetowaniem lvl ale wiem ze czestszy reset przyciaga ludzi wiec nie wygram z tym nigdy :) ale ja jako wieloletni gracz codow uwielbiam bardzo wolny exp z czym wiaze sie rzadszy reset lvl i trudnosc ogolnie zdobycia go :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...