Skocz do zawartości

Pomyłka


Gość Guest

Rekomendowane odpowiedzi

http://multi-head.pl/index.php/topic/84303-ssy/#entry445105

 

 

 

Twój nick podczas gry:Vidal.

 

Godzina, data zdarzenia:---

 

Mapa:de_dust2

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie:Witam, nastąpiła pomyłka, ponieważ podczas, gdy wczoraj dostałem ss`y wrzuciłem je na forum, ale zapewne nie dodałem tematu, bo przekierowało mnie na stronę główną, gdy wcisnąłem "Napisz nowy temat". (Dzieje się tak do tej pory, nie mam pojęcia z jakiego powodu)

 

Zauważyłem,że tak się dzieje dopiero dzisiaj.

 

Więc z myślą, że wstawiłem te ss`y parę godzin pózniej wszedłem na serwer, udało mi się wejść bez problemu, więc myślałem, że dostałem ub`e (Wcześniej sprawdzałem forum i nie znalazłem swojego tematu z ss`ami, myślałem, że został przeniesiony do archiwum/kosza lub gdziekolwiek i z tego powodu nie mogłem go znalezc a było tak jak napisałem wyżej, gdy wcisnąłem "Napisz temat" w dziale z ss`ami zawsze przenosi mnie na stronę główną [nie pomogło czyszczenie ciasteczek i zmiana przeglądarki jak doradziła mi dziś jedna osoba z UBteam])

 

Te ss`y są jeszcze u mnie na pulpicie spakowane w paczkę, mogę je nawet wstawić jeśli jest taka potrzeba.

 

 

 

Na serwerze grałem z aktywnym banem, do tego się przyznaje, ale było to nieświadome, z myślą, że ub`e już dostałem.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o ub`e.

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tak jak napisałem w poprzednim odwołaniu - pozostaje bez unbana.

 

Powinieneś był sprawdzić czy UB dostałeś (bo mogłeś wrzucić czyste ssy ale coś by się nie zgadzało i potrzebne by były dodatkowe wyjaśnienia).

 

A na serwer wejść mogłeś bo posiadasz NSa ze zmiennym SIDem.

 

 

 

Pozostaje Ci wykupić UB smsem lub robiąc reklamy sieci.

 

http://multi-head.pl/index.php/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...