Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Co zrobić żebym mógł grać na tym serwie?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, zakładałem 2 tematy o tym że mam tutaj bana a to nie ja grałem, ok któryś z Adminów napisał mi że jedynym sposobem żebym mógł tu grać to zmiana IP. Zmieniłem IP i dalej tak samo... Gram tutaj prawie 2 miesiące i nie chciałbym to wszystko stracić.. Szukałem innych serwów i nie ma takiego jak ten. Czy jest jakiś sposób, żebyście odbanowali ten zbanowany nick przez który ja mam bana? Słyszałem, że jak sie zrobi 100 reklam to odbanujecie, czy to jest prawda? Jeśli tak to moge się zabierać do tego od zaraz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, jedenym sposobem na UB to zrobienie reklam sieci. :) Wiem że nie powinienem sie tutaj wypowiadać ale ktoś musi ;)

 

 

 

Pozdrawiam !

 

 

 

!TrumpstA!

 

 

Dział nie jest przeznaczony dla Ciebie . Na wypowiedź w temacie mamy 24h ...

 

 

 

 

 

Wszystko na temat odpracowania bana znajdziesz w tym temacie http://multi-head.pl/topic/45262-wz%C3%B3r-odpracowania-ostrze%C5%BCe%C5%84-z-forum-i-ban%C3%B3w-z-serwer%C3%B3w/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...