Skocz do zawartości
HardziK

Powrót Pomidora :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Pomidor

 

Wiek:16

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Dobre bylem adminem

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):5-6/10

 

Staż w CS-sie: 2,5 lat

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Dlaczego Ty:Chciał bym pomóc w ogarnięciu serwera bo co teraz sie wyrabia to wlasnie chce to ogarnąć i jest też mało adminów

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2-2,5 godz

 

Kontakt:TeamSpeak3,Steam HiF , forum,serwer ,gg

 

 

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Pomidor/80.72.40.110:27027/

 

 

 

 

 

I coś ode mnie wiem ze mam trochę słabe gt ale zaczynam znów grac i je poprawie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Okres probny

 

gdyz podobnie jak  Botor jestem   sceptycznie  nastawiony   do twojego podania.

 

Niby grasz a potem  bez  slowa przestajesz....Moze   znowu po kilku   dniach ci sie  odechce?.

 

"Chciał bym pomóc w ogarnięciu serwera bo co teraz sie wyrabia to wlasnie chce to ogarnąć i jest też mało adminów". Z  tym  troche przesadzasz nic takiego wielkiego sie nie dzieje  a prawie zawsze ktorys z  adminow jest na servie.

 

+wiek

 

+GT

 

+steam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No dzis rank jak gralem to graly 2aimy I silverka mmusiala wchodzic Bo zadnego admina ani na serwie ani na forum nie bylo a to bylo okolo 10/11 godz I chce to wlasnie ogarnac :D I zapewniam was ze nie przestane grac ale teraz troche miej bede grac Bo gram na lapku Bo komp mi sie zepsuł i musze sie dzielić z bratem lapkem ale jak będę miał kompa to tak jak wczesniej będę grał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja również jestem na nie

 

pograj dłużej i pokaż że nie przestaniesz grać,po powrocie za wcześnie złożyłeś podanko,a tak po za tym

 

twoje podanko jakoś mnie nie przekonało,mógłbyś wysilić się z napisaniem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Graj, pokaż, że znów nas nie opuścisz po jakimś tam czasie i pomyślimy nad druga szansą.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...