Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Byyy LaczekPowraca ( Dajcie szanse i tu :) )

Rekomendowane odpowiedzi



- Minimum 16 lat;

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;
- Minimum 30h przegrane na serwerze;

- Obowiązkowo aktywne konto steam;

- Posiadanie mikrofonu;

Wzór podania:


Nick:LaczekPowraca

Wiek:18

Doświadczenie (w byciu adminem): Cóż będę się rozpisywał wiecie wszystko z poprzedniego podanka na 45k

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8-9

Staż w CS-sie: no troche sie grało xD

Steam / NonSteam: Niestety nie mam steama

Dlaczego Ty : Tu także nie będę sie rozpisywał mam już adma na waszym serwerze 45k lvl i nie ma skarg na mnie jakoś daję radę :) Ale chciałbym też dostac na 500k poinieważ wiem że ogarnę i gram na 500k jak i na 45k lvl lecz jak wbijam wieczoram i na 500k to brakuje adminów i cziterzy szaleją grac się nie da . Więc proszę o szansę i tutaj na 500k wiem że podanko nie zachwyca ale już wiecie o mnie wszystko z poprzedniego podanka na 45k lvl :) pozdrawiam LaczekPowraca

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: to zależy w jakie dni ale wbijam o każdej porze dnia i nocy o której tylko mogę 

Kontakt: gg / ts / pw forum / skype ( w ostateczności )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze, dodaj link do gt, po drugie masz trochę za mało godzin, wiem, że nie jest to wymagane Ale 400 min to jednak trochę za mało. Jak dobijesz nie będę mial nic przeciwko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.


Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...