Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Odwołanie [;o]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem dlaczego nie dostanę unbana. Prosiłbym o ponowne rozpatrzenie demek, a najlepiej przez blacklisted. Naprawdę nie mam żadnych wspomagaczy..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie tylko pogratulować tego unban teamu.. 4 osoby?, a ilu ich jest wszystkich 5? Może pozwólcie, żeby spece z blacklisted się do tego ustosunkowali? To jest smieszne, że ja muszę wam wypersfadować to rzekome "cheatowanie. To wy powinniscie mi cos udowodnic..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego tutaj oceniać ponieważ my jako UBT nie otrzymaliśmy tej rangi od tak sobie , przeszliśmy testy więc chyba 555_dni wiedział co robi . UB nie otrzymasz bo byłeś odpalony i to w perfidny sposób :)

 

 

 

 

 

 

W takim razie tylko pogratulować tego unban teamu.. 4 osoby?, a ilu ich jest wszystkich 5? Może pozwólcie, żeby spece z blacklisted się do tego ustosunkowali? To jest smieszne, że ja muszę wam wypersfadować to rzekome "cheatowanie. To wy powinniscie mi cos udowodnic..

 

 

BL i AC to najbardziej gówniana i oszukana instytucja do oceniania czy ktoś był odpalony czy też nie więc daruj sobie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W takim razie tylko pogratulować tego unban teamu.. 4 osoby?, a ilu ich jest wszystkich 5? Może pozwólcie, żeby spece z blacklisted się do tego ustosunkowali? To jest smieszne, że ja muszę wam wypersfadować to rzekome "cheatowanie. To wy powinniscie mi cos udowodnic..

 

 

BL i AC to najbardziej gówniana i oszukana instytucja do oceniania czy ktoś był odpalony czy też nie więc daruj sobie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...