Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> gray ~


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: gray ~

Godzina, data zdarzenia: 5 min temu

Mapa: dd2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:19884597

Uzasadnienie: Proszę o rozpisanie dema :D

 

AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Reason: 'Czitujesz'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:19884597'
[AMXBans] Your IP: '87.116.214.121'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demka żadnego nie robiłem ani ss'ów, po prostu esp pokazało jak mierzyłeś na 3 graczy, wiec dałem bana bez zawahania się i zastanawiania, dodam tylko że od początku rundy oglądałem Ciebie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro banujesz po jednej akcji to gratulacje. O ile się nie mylę to była to akcja na długiej i szczerze powiedziawszy to nie wiem co w niej było nie tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak :

 

 

 

04:21 - mierzy model koło anarchii

 

06:45 - kolejny model ma dokładnie wcelowanego CTka , widać że Ct skanuje bramę ale nie było można określić z jego punkt skąd padają strzały a mimo to ma wcelowanego prosto w ctka, nawet wykonuje delikatne cofniecie.

 

 

 

po akcji z minuty 12:43-12:52, zachował się na tyle podejrzanie że dałem mu bana.

 

 

 

Link : http://hltv.1shot1kill.eu/srv23582/HLTV-1501132115-de_dust2.dem.zip

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko już wcześniej nawet akcje ,które rozpisał EPILSON przykuły moją  uwagę ale demko jest za , krótkie żeby stwierdzić czy rzeczywiście był odpalony . Jeżeli o mnie chodzi ban został dodany za wcześnie . Na demku widać że admin banujący po 1 akcji dał bana dokładnie po 12:43-12:52 gracz otrzymał bana .  Gra tego gracza wygląda tak jak by od momentu pierwszej rundy bardzo dobrze się krył i On/Off WH.  Więc myślę że gracz otrzymał bana za wcześnie i powinien otrzymać UB . A banującego upomnieć aby na następny raz dłużej obejrzał gracza za nim doda bana z powodem "Czitujesz" Pozdrawiam ..

 

 

 

 

 

Czekamy na wypowiedź  Mor'e7

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:21 - słychać dokładnie strzały na długiej do tego potem ct zabija granatem... na radarze było widać, że przed anarchią lub w anarchi są tt. Granat raczej nie poleciał z dołka tylko właśnie z tego miejsca w którym ct często się chowają.

 

 

 

6:45 - to jest w ogóle smieszne.. poleciał granat z lewej strony bramy i to było oczywiste że są ct przed b więc to chyba normalne, że patrzy się w te szpare pomiędzy bramami a nie gdzieś po ścianach do tego nawet nie strzelam w niego.. nie rozumiem

 

 

 

A ta akcja z długiej - bez komentarza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+   04:21 - model akcja spalona

 

+/- 06:50 - kolejny model ma dokładnie wcelowanego CTka , widać że Ct skanuje bramę ale nie było można określić z jego punkt skąd padają strzały a mimo to ma wcelowanego prosto w ctka, nawet wykonuje delikatne cofniecie

 

 

 

Na początku dziwne banie strzelałeś a potem jakoś grałeś jakoś inaczej kryłeś się moim zdaniem za krótkie demko trochę jest 2 akcje tylko spalone musiało by być trochę więcej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...