Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Odwołanie - WPK


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: WPK

 

Godzina, data zdarzenia: 10:10

 

Mapa: de_dust2

 

STEAM_ID / IP: Można zawsze sprawdzić w amxbans.

 

Uzasadnienie: Otóż Wasz "doświadczony" członek z UB Team, obwinia mnie za niby "WH". Czyżby to wywnioskowanie ze zbiegiem okoliczności, że członkowie mojego teamu zostali poobijani i krew z nich poleciała ? Po pierwsze - pragnę unieważnić wypowiedź Richarda który mówi, że posiadam WH. To rozpoczynam od początku.

 

 

 

 

 

Na screenie nr HalfLife15 sa widoczne czerwone kropeczki od WH .

 

 

Ekhm.

 

1. Czy nie zwróciłeś uwagi, że wgl byli atakowani? 1 oberwał i krew z niego wyleciała, 2 padł, też była krew, bo sekundę temu padł.

 

2. Kropeczki są w miejsach - u 1 na barku, a u 2 na nogach. Oraz są różnej wielkości, więc kolejny dowód, że jestem nie winny. A czemuż? Bo ESP/WH by się tak nie zachowywało, albo ja jestem nie doinformowany.

 

3. Czemu nie pokazało jeszcze innych skoro mam WH? Podobno WH - Wall Hack jest po to, aby widzieć kogoś przez ściany. Czemu nie pokazało?

 

 

 

[śmiech na sali]

 

 

 

Na razie tyle z tego tematu.

 

 

 

Po drugie.

 

 

 

Czemu nic nie wywnioskowałeś z innych ss'ów? Czyżby Ci się po prostu nie chciało? Skoro mam wh, to mi powinno też innych namierzać. W ss'ach strzelałem się z 2 innymi graczami, czy kropeczka się pojawiła? Anty SS? - Na pewno nie. Anty SS wyłącza się jeszcze przed zrobieniem pierwszego ss'a.

 

 

 

Jeszcze dam ss'y, aby jeszcze raz można było się nad nimi zastanowić. http://www78.zippyshare.com/v/YdejU2pj/file.html

 

 

 

~WPK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę nawet użyć argumentu - demko. Wdg mnie, jeżeli ma być wszystko roztrzygnięte, to jedynie dzięki demku. Bo tu chyba do porozumienia Richardzie nie dojdziemy. Pragnę przy tej akcji, spowolnić przez 4 czas, minuta 9:00. Powinno być wszystko widoczne. Jeżeli chcesz mnie nadal poprawić, że nadal mam wh, to proszę na prawdę porządny argument.

 

 

 

 

 

Demko -  http://hltv.1shot1kill.eu/srv23586/HLTV-1501130954-de_dust2.dem.zip

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz pisalem bd na kompie to zaznacze miejsa w ktorych nie ma mowy ze to jest krew .

 

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

Tutaj screen z zaznaczonymi ptk gdzie widać wyraźnie że te kropki nie są od krwi :)http://www42.zippyshare.com/v/gMkY5aSB/file.html

 

 

 

Na skrzyni w ciemni gdzie zaznaczyłem ptk , w 3 sscie czyli w HalfLife17.tga wychodzi TT zbieg okoliczności ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wyżej. Pragnę popatrzeć dokładnie na demko. Demko to chyba najmocniejszy argument z mojej strony. Te kropeczki są już tym bardziej widoczne. Kropeczka na ciemni w tunelu tak? Demko start patrz się na tą ciemnię. Pada ktoś prawda? Prawda. A za nim 2. Prawda? Prawda. Demko wyjaśnia wszystko i niżeli już byś obejrzał to demko, to temat by już był dawno zamknięty. Lecz dalej chcesz ciągnąć ss'y. Tyle ode mnie..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz mi się tych kropeczek, a jako, że się odwołuje od bana - pragnę Ci przedstawić dowody, czemu nie jestem cheaterem. Rozumiem, że Cie demko nie interesuje, ale nawet na demko nie spojrzysz?... To co się dzieje na ss'ach możesz też sprawdzić na demku i się upewnić. Wystarczy zapauzować w odpowiednim momencie i przeanalizować tą całą sytuację - i myślę, że to by było po kłopocie. Chcę Ci jedynie ułatwić i zmniejszyć czas na werdykt. To wszystko -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sprawdzę demko daj mi na to troszkę czasu. 

 

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

Przeanalizowałem sobie demko , które podałeś faktycznie jest to rozprysk krwi , najwidoczniej krew przed robieniem ssów nie znikła i dlatego widać to jako czerwone punkty . W takim wypadku gracz jak najbardziej otrzymuje UB.

 

 

 

Pozdrawiam i Zapraszam do gry .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...