Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Smiech na sali


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

NIck:  IWPNTTMKNR-RODOS

 

DATA;12.01.2015 - 23:50:33

 

IWPNTTMKNR-RODOS" 96 STEAM_0:1:73955814   3 32:10   48    0

 

Mapa dd2/inferno

 

 

 

A wiec sam jestem adminem i mam 99 ss bo sam co chwile robie ale tym co trzeba a nie tym ktorzy graja 100% czysto i juz mi sie nie zapisuja dopiero teraz usunalem i mi beda sie zapisywac. Ss nie mam wiec niech wrzuci admin banujacy........to co do tej sprawy czas poruszyc druga- kwestie gram u was czasami na only dd2 i dd2/inferno nie wiem co macie za adminow ile oni maja lat bo zanim zajmowac sie sprawdzaniem graczy to sobei graja i maja wyjebke a jak sie zglasza na u@ ze ktos obraza bo wejdzie jakis nidojeb 12 letni na cs i kazdego obraza a admin nic a wiem dorbze ze byl  a jak ktos ich bije to odrazu robia ss jak to miala miejsca sytuacja wczoraj 0 jakichkolowiek podejrzen czysta gra 1.2k godzin na steam konto czyste a obok biega ns ktory wali modelowo i kto dostaje bana ja? hahaha ale po co wjesc na banid sprawdzic konto gracza po co tracic czas jak odarzu na odwal zrobic ss temu ktory Cie bije  a odpal niech biega dalej bo nie ogarnia i bedzie kogo bic zeby topke polepszyc:) Druga sytuacaj granit joint nick mial..... jakis czas temu z 3 miechy gra z samymi nieogarami ct raszuje nie daaja z respa wyjsc ja cofam z trupa na a przez respa i tam chwile postalem bo ct raszuej i admin daja mi bana na 4 h albo dzien juz nie pamietam a wczesniej gracz jedzie innych po rodzicach i dostaje kicka nei obrazaj rece opadaja nie wiaodmo czy smiac sie czy plakac takze radze popatrzec komu sie daje admina bo polowa to chyba jeszccze gra w szkole na lekcjach i maja w dupei to co sie dzieje na serwerze czy biegaja odpaly czy ktos obraza i pierdola cala gre tylko lepeij miec paru oganietych niz 20 ktorzy znaja sie na adminowaniu jak pedal na cyckach...Takze jak ktos poruszy ta sprawe to bedzie porzadek i gra na poziomie a jak temat bedzie olany z gory to koniec tematu z mojej strony.Madrej glowie pol zdania wysatrczy aby wyciagnac wnioski

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Admin banujący ma wrzucić ssy jak one tobie się zapisują a nie adminowi ,u nas są ssy w formacie tga wiec może ci sie zapisały ale po prostu nie możesz ich otworzyć bo nie masz odpowiedniego programu http://multi-head.pl/topic/29176-wz%C3%B3r-wstawiania-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/ tu masz jaki ich szukać 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak Admin banujący ma wrzucić ssy jak one tobie się zapisują a nie adminowi ,u nas są ssy w formacie tga wiec może ci sie zapisały ale po prostu nie możesz ich otworzyć bo nie masz odpowiedniego programu http://multi-head.pl/topic/29176-wz%C3%B3r-wstawiania-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/ tu masz jaki ich szukać 

 

 

Jezeli mam 99 ss zapisanych gdy robilem sam ss to jzu sie nie zapisuja bo jest max ilosc a ja doperio teraz skasowalem wczesniejsze bo zapomnialem

 

 

 

jezeli ja nie mam ss to admin banujacy powinien miec tak jest u mnie na serwie:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj admini są dziwni wgl mam prodobne przypadki więc nie ma sie co dziwić. jakieś dzieci admini są i kozaczą se taki admin na aimiku lata i banuje za to czego nie zrobiłem. Siec upadnie zaniedługo przez takie foiary jak ci admini... Nie ma co widać ze HA zrobił siec i potem dzieci zatrudnia które nie ogarniają potem są takie problemy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...