Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> [Only DD2#2]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Może zacznę od tego, że gram na non steamie, moj nick w grze benRNZ. Gram dla rozrywki na Waszym serwerze [Only DD2#2] od jakiś 2 tygodni i jestem lajkiem, co nie znaczy że mam 15 lat, więc jeśli to możliwe, to proszę o kulturalną pomoc. Gdy próbuję wejść na serwer,  dostaje bana, a w konsoli pojawia mi się takie coś jak poniżej.

 

Jak się domyśliłem ktoś ze steamu dostał bana, nie wiem na moje IP? Czy to ID? Gre pobrałem ze strony cssetti.pl, problem występuje tylko na Waszym serwerze (tylko na dd2#2 sprawdzałem), na serwery innych marek wchodzę bez problemu.

 

Moje pytanie, czy jesteście wstanie cofnąć tego bana, lub doradzić co zrobić żebym mógł dalej grać na tym serwerze?

 

BUILD 6153 SERVER (0 CRC)

Server # 38

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : MarCin ThC 

[AMXBans] Powod : ' Cheater Destroyed ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 844749753 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 188.137.67.252 ' 

[AMXBans] =============================================== 

bin/TrackerUI.DLL ???????? ???? ????????!

Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz sw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sproboj zretartowac router . Jezeli zmienisz ip powinienes normalnie wejsc na serwer .

 

 

Nie pomogło niestety. Na amxbans (ta opcja po prawej stronie strony) jest napisane, że "Wszystko jest dobrze, nie jesteś zbanowany".

 

Takiego hard resetu niestety nie mogę zrobić, bo później dostawca internetu musi osobiście skonfigurować router. Rozumiem, że nie ma innego sposobu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktos z Twojego otoczenia moze miec takie samo Ip ???

 

 

Kolega z mieszkania, też gra, a co śmieszniejsze wszedłem właśnie od niego i on może grać :o Gre ma na takiej samej zasadzie, ns, pobrany z tej samej strony co ja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety , nie da się nic z tym zrobić skoro ktoś nadał tego bana to najwidoczniej miał powód. Z resztą z tego co widzę na tym samym nicku i IP widnieje ban za screeny które nie zostały wrzucone .

 

Także decyzja jest tylko jedna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...