Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Nie moj ban.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: zeFSI

 

Godzina, data zdarzenia: niemam pojecia

 

Mapa: prawdopodbnie de dust2

 

STEAM_ID / IP: 12325 STEAM_0:1:36517282

 

Uzasadnienie: Jakis pajac ma to sami IP z racji tego ze mamy radiowke ale podejrzewam ze gra bez steama bo banujecie tez chyba na SIDzie nie ?? Jesli tak to moj powinien byc czysty. Wtedy prosze o UB. A do tego zadzwonie do operatora neta zeby nadal mi wlasne IP, bo mam juz dosyc tych ceregieli. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie nie rozumiem juz nic z tego. Gralem wczoraj owszem ale zadnego bana nie dostalem. Sprawdzilem folder z ssami, tam tez nic nie ma. Czy jest opcja zeby admin sie pomylil np chcial dac na 5 minut albo wyrzucil za afk z permem ?? SID jest moj sprawdzilem raz jeszcze ... Cuda wianki jakies. Prosilbym zeby maly mekintosz jeszcze sie wypowiedzial w takim razie. Jak to wygladalo i dlaczego bez ssow? Moze chcial dac aktywnego, z tym bym sie zgodzil bo wiem ze takowy na IP byl bo problem ten zglaszalem ... i UB dostalem. W sumie to gram tylko jak moj syn ma albo popoludniawa drzemke albo zasypia na noc. I nie powiem bo mega wkurwia jak chce sobie pograc na serwie ktory lubie a tam komunikat ze mam sprawdzic konsole i ze ban do tego magiczny jakis. Jakies pomysly jeszcze jak to sie moglo stac? ktos cos ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód : czitujesz

 

 

 

w takim razie poproszę admina Maly MeKinToSz o przedstawienie dowodów , rozpisanie demka . Admin ma na to 24h w przeciwnym razie gracz otrzyma UB .

 

 

 

 

 

Za 2 poprzednie bany masz Ub. Więc jest all ok . Poczekamy teraz na wypowiedź admina banującego .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You are banned from this Server!

 

[AMXBans] You are permanently banned.

 

[AMXBans] Banned Nickname : zeFSI

 

[AMXBans] Reason : ' Czitujesz '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 36517282 '

 

[AMXBans] Your IP : ' 82.160.150.200 '

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

Czy ktos moze mi to wyjasnic ?? Chce sie od tego odwolac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok no to poczekamy na malego mekintosza. Mam nadzieje ze to wyjasni w jakis logiczny dla mnie sposob. I jesli uwaza ze gram na wspomagaczach to prosze o dowody ssy demko cokolwiek ... z reszta duzo razy spotykalismy sie na serwerach i powinien wiedziec ze gram czysto ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
dostajeszub.png



Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.


Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...