Skocz do zawartości
Cinek2015

BAn za miny

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Cinek

 

Godzina, data zdarzenia:18:43 28.02

 

Mapa:

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie: KAgi czy ty rozumiesz pojecie mina w przejściu czy nie !!!Ale co się moge dziwic jak dawałeś bany na de dust ze na longu postawili sg(i to nie była mapa long) Nie rusza mnie te 30 minut ale sama podstawa ,że nie znasz pojecia przejscia .Nie przyjmujcie adminów jak leci bo ten serwer już podupada . A opiekun nic nie robi  24.Zakaz stawiania min oraz elektromagnesów w miejscach takich jak:wejścia i zejścia ze schodów, schody, wejścia na okienka, zejścia z okienek, okno, bsy, paka oraz przejścia(tutaj rozumiemy drzwi, przejścia bez drzwi oraz tunele nie są brane pod uwagę). Dodatkowo okolice drzwi są zakazane jako miejsce podkładania min. Ban (5-30 minut)  

 

 

 

 

 

 

    !

!!!!!!!!   KAGI WYPOWIEDZ SIĘ GDZIE POSTAWIŁEM MINE !!!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Człowieku postawiłeś mine w złym miejscu. 3/4 serwera to mówiła + właziłeś na txt co tu dużo mówić

 

 

CZłowieku ja po txt co ty wogóle odwalasz tutaj !!!! Pomyliłeś mnie z inną osobą i wymyślasz głupoty !!!!  3/4 serwera dowody a nie zmyślanie na moją osobe !!! Wiem gdzie miny stawiam a po txt napewno nie chodzę !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Człowieku niechce mi się nawet z tobą pisać.Ja napisałem co robiłeś,miny w przejściu,na bsie.Tyle.

 

 

Poproszę o dowodu zachowania , które opisujesz :) dla mnie nie jest cieżko się przyznać ,twoją postawa jest wręcz śmieszna :) Lecz ja wiem co robię i gdzie stawiam a takich jak ty którzy zmyślają "ratując sobie dupe " trzeba eliminować 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kagi, jest Hltv na serwerze, nie jest chyba problemem przejrzenie go..

 

 

 

Masz w bansie minutę w której był dodany ban, masz hltv o której zaczęło się nagrywać, tylko dodać ściągnąć i dodać dowody.

 

 

 

Cinek to akurat jeden z niewielu graczy którzy znają regulamin. Na txt nigdy go nie widziałem, miny raz podkladal w przejściu, inne bany były źle dodawane(odwolywal się i pamiętam:))

 

 

 

24h na dowody, jak coś pisz ów, pomogę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o mnie to zamykam temat . Wiem ,że mam racje . Kagi jedna uwaga na 2 raz mniej pewność 100% procentową co do mojej osoby .Temat napisałem aby zwrócić tobie uwagę za co banujesz :) bez wymyślania :)  .  Ale ozłocę Cb jak znajdziesz mnie ,że byłem na txt :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat podsyłam Opiekunowi, myślę, że wyjaśni całą sytuację z Kagim. Ban za miny, a Ty wyjeżdżasz "słownie" o Txt, jeżeli nie masz dowodów, nawet nie ma co tego poruszać.

 

 

 

Słowa, przeciwko słowom, ale Admin powinien się bardziej wykazać. :)

 

 

 

Na prośbę autora zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...