Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Ban.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od razu zaznaczę, że nie mam ss'ów na dysku. Nie wiem nawet kiedy i za co otrzymałem bana- powód "czitujesz". W trakcie mojej gry, wczoraj, nie otrzymałem wiadomości, iż zostałem zbanowany. O banie dowiedziałem się dziś rano. Przeszukałem dysk w poszukiwaniu ss'ów - nie ma. Także nie robią się automatycznie- przykro mi to stwierdzić. Jedyny plik o nazwie halflife rozszerzenie .tga (tak przeczytałem instrukcję) został zrobiony 29.12.2014 roku a bana "dostałem" 8 stycznia. SS'ów nie mam także zapisanych w bibiliotece online. Pewnie unbana nie dostanę- bo dlaczego go dać skoro nie mam ss'ów. Chciałem jedynie pozdrowić admina, który mi go dał, nie wiem na jakiej podstawie. Chciałem pozdrowić również osoby twierdzące, że muszą być ss'y, bo robią się automatycznie- zapraszam, sprawdzajcie czy zostały zrobione i czy oszukuję w trakcie gry. Z tematem możecie zrobić co chcecie- serwera nie polecam nikomu.

 

 

 

Pozdrawiam. 

 

TTTTRRRRaaaaLLLLaaaa 

 

' STEAM_0 : 0 : 9722492

 

nick steam: woski

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę admina ~Czarna~ o przedstawienie dowodów na cheatowanie gracza .

 

 

 

 

 

Admin ma 24h na przedstawienie dowodów w przeciwnym razie gracz otrzyma UB .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodów brak i nawet nie wiedziałam, że zarobiłeś bana ode mnie. Pamietam Twoją gre i w życiu nie wlepiłabym Ci perma za czitowanie. Więc jedynym moim wytłumaczeniem w tym momencie jest to, że albo przeskoczył amx i bana miał dostać kto inny albo w pośpiechu pomyliłam klawisze. Mogłeś napisać odwołanie odrazu i już dawno miałbyś ub :P  Przepraszam za pomyłke i proszę dać UB :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...