Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Nieszczęsne SS


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  To znowu ja w sprawie tych śmiesznych ss , które najprawdopodobniej nie zostały zrobione przez ADMINA heh ; ) .

 

Kupiłem premke w dzień bana , mam steama , więc nie jestem "idiotą" , aby grac na cheatach ... Dla mnie to jest śmieszne .. 

 

Proszę o tym pomyśleć heh ; ) . 

 

ps. nauczcie adminów robić screeny :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego SS'y robione są automatycznie, nie ma możliwości żeby się nie zrobiły, wiec albo ich dobrze poszukaj tu masz poradnik jak to zrobic http://multi-head.pl/topic/29176-wz%C3%B3r-wstawiania-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/ albo wina leży po Twojej stronie.

 

Masz 24h na ich wstawienie albo zrobienie 100 reklam naszej serwerowni.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Drogi kolego SS'y robione są automatycznie, nie ma możliwości żeby się nie zrobiły, wiec albo ich dobrze poszukaj tu masz poradnik jak to zrobic http://multi-head.pl/topic/29176-wz%C3%B3r-wstawiania-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/ albo wina leży po Twojej stronie.

 

Masz 24h na ich wstawienie albo zrobienie 100 reklam naszej serwerowni.

 

Pozdrawiam.

 

 

Dział nie jest dla Ciebie .

 

 

 

 

 

Tadzik na gore !

 

 

 

Twoje Screeny Wykonano 06.01.2015 - 14:51:53 czyli czas na ich wstawienie mInął . Jedyna szansa na UB to zrobienie 100 reklam sieci własnoręcznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...