Skocz do zawartości
Gość

Nowe mapy, nowy map cykl.

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że jest sporo, że tak to ujmę, zażaleń z powodu słabego mapcyklu, powtarzalności map, oraz umieszczenia tam niefajnych map, przez które pustoszeje serwer, postanowiłem zgodnie z radami graczy czy adminów zrobić temat, w którym będzie można wypisywać mapy, które waszym zdaniem powinny sie znaleźć w MC, oraz te które nie powinny się znaleźć.

 

 

 

 

 

OBECNY MAPCYCLE:

 

 

 

de_inferno

 

de_nuke

 

de_aztec

 

de_train

 

de_alexandra

 

de_westwood

 

de_dust2

 

cs_office

 

de_piranesi

 

de_dust2002

 

de_winteraztec

 

de_inferno

 

de_cbble

 

de_kabul32

 

de_blue

 

de_dust2

 

de_eldorado

 

de_hell

 

de_tuscan

 

de_dust

 

de_prodigy

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obecny mapcykl nie jest najgorszy mapy sie nie powtarzaja jest moim zdaniem ok kazda mape trzeba zagrac a nie tylko 4 z tych wszystkich. Ja bym dodal jeszcze mape de_irak i de_ruska bardzo dobre mapy i popracowalbym jeszcze nad tymi respami bo na mapach hell i tuscan zabijalo graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to tak, respy na tuscanie i hell są naprawione, przynajmniej to zgłaszałem, ale nie było problemów chyba od tamtej pory. Co do tych map to de_russka jest spoko, ale muszą być spawny zrobione bo na bank nie ma, chyba że jest wersja _32. Cs_italy i de_mirage powinny jak najbardziej znalezc sie w cyklu. Mapa awp_ moim zdaniem nie jest potrzebna, chyba że może awp_dust czy jakaś inna duża mapka, żeby ewentualne 16 v 16 mogło spokojnie i bez stresu pograć (jest też jakaś większa india czy coś podobnego). Mapa de_blue moim zdaniem jest bardzo dobra i bezdyskusyjnie powinna zostać. Alexandra jest niezła, sam o nią kiedyś zabiegałem, ale teraz uważam, że nie jest dobra. Cs_militia jest spoko, mogłaby się znaleźć. de_irak hmm dawno nie grałem na tej mapie i szczerze jej nie pamiętam, ale była grywalna, więc też powinna urozmaicić nasz MC.

 

 

Moje propozycję:

 

de_dust4ever

 

de_nuke_rarea

 

de_abaddon <-- zajebista :)

 

de_westwood_big

 

de_inferno2se

 

de_dust2006

 

 

 

To co usunąć:

 

de_winter_aztec - to po prostu aztec...

 

de_alexandra - zabijanie z respa, nierówna mapka, terro ma przewagę zazwyczaj

 

 

 

EDIT - Wczoraj była taka sytuacja i w sumie nie tylko wczoraj, że było 5v5 i nie było co grać, musiałem włączyć awp_india.. Chciałbym też by na serwerze znalazły się mapy typu de_dust2x2, cs_wiocha, de_dust2_long. Niekoniecznie w mapcyklu bo to sensu by nie miało, ale żeby były dostępne dla adminów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi najbardziej brakuje de_chetau. Dodatkowo można by dodać takie mapy jak: cs_militia, cs_estate, de_museum (duża mapa, może okazać się fajną propozycją) oraz de_torn.

 

Z obecnego mc trafionymi mapkami są: de_blue, de_kabul32, de_piranesi

 

A i oczywiście nie trafione kompletnie mapki to:

 

-de_dust - zazwyczaj to CT ma tutaj przewage, gracze z CT cały czas narzekają na cele mapy nie wykonane przez TT

 

-de_eldorado - niby duza mapa, ale jak dla mnie to westwood wystarczy

 

-de_alexandra - jak napisał Underd0g zabijanie sie z respów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do dodania moim zdaniem de_mirage , de_chetau można też spróbować z de_museum :)

 

Nie trafioną mapą jest w 100% de_dust , słysze ciągle tylko narzekania na tą mape od graczy

 

i uważam ,że jest to mapa jedynie dla ct. Jest zbędna. Pozostałe mapy mogą jak dla mnie pozostać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Vertigo? :) fy_snow_2010, rozszerzona wersja normalnego snow'a, grywałem na 30-slotowych serwerach i mapka była rozchwytywana.

 

Podkradli już moją propozycję, a mianowicie museum, mapa bankowo wypali, jestem tego pewien.

 

 

Z poważaniem,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


cs_militia, de_irak - te mapy były już kilkakrotnie wrzucane, za każdym razem frekwencja na nich spadała. Trzy mapy awp_ są dodane do vote i admini mogą je zaproponować graczom od czasu do czasu dla odmiany.

 

 

 

Na ten moment:

 

 

 

+

 

de_russka

 

de_mirage

 

de_dust4ever

 

de_abaddon

 

de_museum

 

de_chateau

 

 

 

-

 

de_dust

 

de_eldorado

 

de_alexandra

 

de_winteraztec

 

 

 

 

 

Mapcycle wygląda następująco:

 

 

 

de_inferno

 

de_dust4ever

 

de_nuke

 

de_aztec

 

de_train

 

de_russka

 

de_westwood

 

de_chateau

 

de_dust2

 

de_mirage

 

cs_office

 

de_piranesi

 

de_dust2002

 

de_museum

 

de_inferno

 

de_cbble

 

de_kabul32

 

de_blue

 

de_dust2

 

de_abaddon

 

de_hell

 

de_tuscan

 

de_prodigy

 

 

 

 

 

Czekam na Wasze dalsze propozycje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ponawiam propozycję, bo mam wrażenie, że zostałem pominięty :P

 

de_vertigo

 

fy_snow_2010

 

 

Z poważaniem,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


vertigo było nie raz grane, zazwyczaj z całkiem niezłą frekwencją :) fy_snow_2010 myślę, że może znaleźć również w MC albo jakis fy_iceworld.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


de_vertigo

 

de_cpl_mill

 

 

 

Te dwie mapy już zostały doklejone do mc, gdyż są znane i był już u nas dobrze grywalne.

 

 

 

fy_snow_2010

 

de_salt (jest od dawna w vote)

 

de_torn

 

cs_estate

 

de_survivor

 

 

 

Te natomiast są mniej znane, dlatego żeby zmniejszyć ryzyko opustoszałego serwera admini będą mieli je do dyspozycji w opcjach głosowania. Możecie od czasu do czasu zrobić głosowanie i ewentualnie wybrać którąś z tych map. Żeby było Wam łatwiej, wszystkie mapy których nie ma w mapcycle, a sa dostępne do głosowania, będę na samym początku listy wyboru.

 

 

 

Aktualny mapcykl:

 

 

 

de_inferno

 

de_dust4ever

 

de_nuke

 

de_vertigo

 

de_aztec

 

de_train

 

de_russka

 

de_westwood

 

de_cpl_mill

 

de_dust2

 

de_chateau

 

de_mirage

 

cs_office

 

de_piranesi

 

de_dust2002

 

de_museum

 

de_inferno

 

de_cbble

 

de_abaddon

 

de_dust2

 

de_hell

 

de_kabul32

 

de_blue

 

de_tuscan

 

de_prodigy

 

 

 

 

Mapy do głosowania:

 

 

 

awp_india

 

awm_map-team74 (awp)

 

cs_italy

 

cs_estate

 

de_salt

 

de_nuke_1337

 

de_kabul_inv

 

de_survivor

 

de_torn

 

de_alexandra

 

de_eldorado

 

fy_buzzkill

 

fy_snow_2010

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem mapa survivor powinna spokojnie znaleźć się w cyklu map. Wcale nie jest zapomniana, czy ludzie jej nie znają, po prostu nie gra jej się często. Ewidentną zaletą tej mapy jest to, że są równe szanse, zarówno CT, jak i TT mogą spokojnie ugrać. Mapa zbalansowana i bardzo grywalna, wgrajcie to zobaczycie :)

 

 

Z poważaniem,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...