Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> COD MOD 200 .. Że niby czituje :) ciąg dalszy.. ODWOŁANIE


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

 

Twój nick podczas gry: Brolken Head

Godzina, data zdarzenia: około 18:20

Mapa: Chyba cs_office

STEAM_ID / IP: ' STEAM_2 : 0 : 1947069091 ' /  IP: 87.206.115.241

Uzasadnienie: a więc zaczynam gre dopiero na tym serwerze. Mam staty 1 na 6 prawie najgorszy w mojej drużynie i BAN :) powód: z czitami to na boty idź grać. Żadnych czitów nie miałem, czego najlepszym dowodem są moje staty. SSów nie dostałem a żałuje. Sprawcą całego zdarzenia jest Admin: $iwy który nie ma dobrego zdania wśród innych graczy no ale nie ważne, nie mi to osądzać. Myślę że to pomyłka i szybko to wyjaśnimy. Prosze o szybkie UB

 

Przecież tłumaczyłem że nie wiem skąd ten drugi ban i że możliwe jest ta opcja z dzielonym internetem. Ta osoba nie gra już na waszych serwerach i jedynym poszkodowanym jestem ja. Proszę o powtórne rozpatrzenie mojej sprawy bo zależy mi na grze u was. Nie jestem czitem, gram czysto. Admin $iwy miał sie wypowiedzieć na temat mojego wczorajszego niesłusznego bana (staty 1na6) !! Admin nie odpowiedział w ciągu 24 h i Joe powiedział ze wtedy dostane UB. Pozatym jak było widać gracz Bobek który jest 6 w top15 na waszym serwerze również wstawił sie za mną gdyż też uważa że Admin $iwy postąpił niesprawiedliwie banując mnie NIE DAWAJĄC NAWET SSÓW zwłaszcza przy stanie 1na6 w statach. Proszę o UB

 

http://multi-head.pl/topic/50524-cod-200-lvl-%C5%BCe-niby-czituje/ .. tutaj wyraźnie pisze że Admin $iwy ma 24 h na wypowiedzenie sie w tej sprawie, a nie zrobił tego. Proszę o wyciągnięcie konsekwencji w tej sprawie. Joe napisał że dostane UB jeżeli admin ten nie odpowie w przeciągu 24 h. proszę o ub


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin $iwy nie poniesie zadnych konsekwencji z tego że wczoraj dal mi nieuzasadnionego Bana? :) mial 24 h na wypowiedzenie ale niestety sie nie wypowiedzial.. tamten pierwszy ban nie mam pojecia skad on wgle jest

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...