Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

Witam ;d


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum Multi-Head. Co prawda, grałem na waszej serwerowni na serwerze ONLY DD2 #1 w 1.6. Widzę, że macie też serwery CS:GO, więc moge tam zajrzeć i pokarać cos. ;D

 

Zacznę od przedstawienia się. Jestem Mateusz, mam 14 lat, w CS'a grywam dobre 7-8 lat, chociaż i tak lamię. ;_; Mieszkam w okolicach Rzeszowa, a mianowicie w miejscowości o nazwie Głogów Małopolski. Mam tu znajomych, z którymi pogrywam w CS'a, mamy swój klan w Globalu. Na turniejówki narazie się nie wybieramy, i nie prowadzimy treningów, czasami grywamy 1vs1, 2vs2 pomiędzy sobą. Gdyby, ktoś chciał mnie zaprosić na Steam'ie zapraszam śmialo, może coś pogramy: http://steamcommunity.com/id/1337banan2k14/. Obecnie mam rangę Gold 1, zamierzam wbić cos wyzej, tylko na początku przegrałem pare turnieji, więc dlatego tak. ;/ Turniejówek wygrałem około 50. Złożyłem tutaj zamówienie o avatar, tylko `AvEGuN. powiedział mi o 30 postach i 2h na forum i jakoś wypełniam to zadanie. No to chyba by było na tyle, miło było mi Was poznać. :)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam.

 

BanaN.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...