Skocz do zawartości
ja sie tak nie bawie

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> klasa Myśliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa : Myśliwy 

 

 

Staty : 

 

 

hp : 25

 

wytrzymałość : -20

 

Inteligencja : 30

 

kondycja : 50

 

 

Posiadane bronie : USP(+ 15-20 dmg), Łuk (dokładnie ten sam co u stalkera), 2x fb

 

 

Opis : Posiada łuk, Jedną płapkę(to samo co u konspiranta), Zmniejszona grawitacja (500-600), + ew. zmniejszona niewidoczność(coś podobnego do skoczka) gdy stoi w miejscu jakiś czas(ok. 3 sek)

 

 

Jak ja widze tę klasę? : można grać tym zarówno ofensywnie jak i defensywnie. przy ofensywie pomaga nam zmiejszona grawitacja i spora bazowa kondycja. Biegniemy tam gdzie jest dużo wrogów strzelamy z łuku i się cofamy, i tak w kółko. W defensywie pomagałaby nam zmniejszona widoczność przy nieruszaniu się oraz płapka pozwalająca nam zabezpieczyć sobie tył. Trajektorie lotu pocisku z łuku ciężko przewidzieć, więc po strzale mamy przez 10 sec usp(można także z tłumikiem) który dzięki zwiekszonym dmg potrafi nabroić.

 

 

pomysł nr. 2

 

 

Nazwa : Ogień zaporowy

 

 

Staty : 

 

 

hp : 60

 

wytrzymałość : 65

 

Inteligencja : -20

 

kondycja : -15

 

 

Posiadane bronie : Krowa, He(każdy kolejny co 10 sek.)

 

 

Opis : Posiada eliminator rozrzutu, podwójne obrażenia z he

 

 

Jak ja widzę tę klasę? : swoisty tank. 100 pocisków do zasypania nimi wroga, eliminator pozwalający strzelać nieprzerwanie, odnawialny granat na wrogów którzy się kryją za ścianą. Spora ilość hp i wytrzymałośći pozwala nam długo ustać na froncie. Obawiałem się, co 2x dmg z he zrobi w połączeniu z tg/ps, lecz mam nadzieje że -20 bazowej inteligencji zlikwiduje ten problem skutecznie(zawsze można dać np. -30).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmmm moze troche za mocna,ale z tym lukiem to fajny pomysl zadna darmowa klasa nie ma.Jesem za ,ale troche ja oslabic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie NIe NIe,,,,

 

1 jak chcesz pograć łukiem to kup stalkera a nie bedziemy wtykac darmowwej klasy z łukiem... 

 

2 eliminator posiada szturmowiec i sztabowy klasa bez sensu... Mało ci He na mapie to chcesz kolejna klase z He dokladac??.. Bez sens

 

3 klasy nie wnoszą nic nowego  ciągle to samo jak juz chcecie wymyslac klasy to jakies nowe a nie zbieranina  kilku klas...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Nie gram premium. Łuk to tylko mała cząstka atutów stalkera. Ja tu licze że naprawiony zostanie lag serwera przy używaniu łuku (jestem przesadnym optymistą)

 

2. To że szturmowiec ma eliminator nie znaczy że spełnia to samo zadanie :P

 

3. Jak narzekasz na ilość he na mapie to sobie wydrop armor a nie płacz że he. Może jeszcze powinni nie strzelać ? na normalnych serwerach ażdy biega z he i nikt nie płacze z tego powodu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie płacze tylko może dajmy kazdemu He co 10s i zróbmy sever HE MOD.. TO chyba bedzie idealne rozwiazanie.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pierwsza propozycja nawet fajna , lecz klasa była by na pewno za mocna . lik , pułapki zmniejszona grawitacja i widoczność , to zdecydowanie za dużo , pamiętajmy ze to nie klasa premium .Na obecna chwile dodanie tej klasy jest zasadniczo nie możliwe na obecna chwile  , wiele graczy skarży się na to ze mają spadki fps'ów gdy wejdą w chmurę z łuku co dopiero gdyby na serwerze było pełno takich przeszkód .Co do drugiej propozycji jest ona zbędna i za dobra .Na serwerze jest już dobra klasa która ma eliminator i ma ona tylko ak , jeśli zrobilibyśmy taka klasę z krowa która ma 100 naboi nawet z klasa premium mieli byśmy problemy ja zabić. Dzięki za propozycje  .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...