Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> [COD 200 LVL] Że niby czituje :)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wzór:

 

 

 

Twój nick podczas gry: Brolken Head

 

Godzina, data zdarzenia: około 18:20

 

Mapa: Chyba cs_office

 

STEAM_ID / IP: ' STEAM_2 : 0 : 1947069091 ' /  IP: 87.206.115.241

 

Uzasadnienie: a więc zaczynam gre dopiero na tym serwerze. Mam staty 1 na 6 prawie najgorszy w mojej drużynie i BAN :) powód: z czitami to na boty idź grać. Żadnych czitów nie miałem, czego najlepszym dowodem są moje staty. SSów nie dostałem a żałuje. Sprawcą całego zdarzenia jest Admin: $iwy który nie ma dobrego zdania wśród innych graczy no ale nie ważne, nie mi to osądzać. Myślę że to pomyłka i szybko to wyjaśnimy. Prosze o szybkie UB

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na twoim ip jest jeden aktywny ban http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=16501 wytłumaczysz to ?

 

 

Owszem wytłumacze. Wtedy nawet nie było mnie w Polsce. O istnieniu tego serwera dowiedziałem się całkiem niedawno od gracza Bobek. Być może jest to związane z tym że u mnie w bloku internet jest dzielony na kilka osób i któryś z sąsiadów mógł dostać tego bana (sąsiedzi dzieci neo co niektóre :D ). Jest to małe prawdopodobieństwo ale jednak jest, poznieważ nie rozumiem skąd ten aktywny Ban.  Nigdy nie grałem na czitach bo uważam że jest to bez sensu. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy i o UB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Owszem wytłumacze. Wtedy nawet nie było mnie w Polsce. O istnieniu tego serwera dowiedziałem się całkiem niedawno od gracza Bobek. Być może jest to związane z tym że u mnie w bloku internet jest dzielony na kilka osób i któryś z sąsiadów mógł dostać tego bana (sąsiedzi dzieci neo co niektóre :D ). Jest to małe prawdopodobieństwo ale jednak jest, poznieważ nie rozumiem skąd ten aktywny Ban.  Nigdy nie grałem na czitach bo uważam że jest to bez sensu. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy i o UB

 

 

No odpowiedz ktoś, cały dzień zmarnowany :( a chciałem w końcu u was pograć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ciebie odbanujemy to odbanujemy czitera więc jak masz zmienne ip to zmień a jak nie to ub nie będzie . A admina $iwego zapraszamy do wypowiedzenia się w tym temacie admin ma 24 h

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem tutaj wujka który sie na tym zna i twierdzi że już mi zmienił IP. Czekam w takim razie na UB. Dla mnie to nieporozumienie i zależy mi żeby szybko wrócić do gry

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na twoim ip są dwa bany aktywne

 

1. http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=16501

 

2. http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=23239

 

 

 

 

 

Czyli odbanowywując Ciebie odbanujemy osobę, która grała na wspomagaczach.

 

 

Dzisiejszego Bana dostałem za właśnie nie wiem co.. miałem staty 1 na 6 jeden z najgorszych w drużynie i myśle że to pomyłka, proszę to jakoś wyjaśnić. Tamten drugi ban to sie dowiedzialem teraz o jego istnieniu wgle. Jakbym wiedział która to osoba grala na wspomagaczach to bym mu przepiął kabel do innego rutera. Mi zalezy żeby dostać ub ponieważ na tym koncie mialem juz 21 chyba lvl a nie chce mi sie znowu wszystkiego od nowa. Co nalezy zrobić w takiej sytuacji? Myśle że, a raczej jestem pewny że ta osoba ktora dostala bana nie wróci na ten serwer ponieważ zapewne znalazla go przypadkowo bo szukala byle jakiego serwera do grania na czitach,, skąd to wiem? ponieważ u mnie w bloku nie mieszka nikt taki kto by ogarniał dobrze komputery tylko same takie głupie dzieci neo. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy i o wyjątkowe UB.

 

świadkiem dzisiejszego bana jest gracz Bobek który jest 6 w topce i myśle że można mu uwierzyć na słowo, on również nie rozumie za co dostalem bana i próbował coś wyjaśnić ale admin $iwy go olewał i nie odpowiadal.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no triker, mozesz mu dac ub :) Koles nie czituje, a nawet gdyby to sam bym mu zabronil na tym serwie :P BO nie lubie cziterow, zwlaszcza tu gdzie gram :) Jak dla mnie mozecie mu dac ub, cos w stylu " ostatniej szansy " Nastepnym razem jak bedzie jakis problem to po prostu nie bedzie zadnego ub i po problemie :) MOj kumpel i wiem, jak gra :) Takie tylko moje zdanie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brolken to jest takie ciezkie do pojecia: $iwy dal Ci bana, ze cheatujesz. Odwolales sie i teraz on musi pokazac dowod "demo" na Ciebie jest na to 24h w przeciwnym razie dostajesz UB

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z niecierpliwością czekam :) wiem że nic nie zrobiłem (Staty 1 na 6 :D ) i zapewne Admin $iwy sie nawet nie odezwie :) jeżeli tak sie stanie to proszę o wyciągnięcie poważnych konsekwencji temu adminowi że narobił tyle problemów. Jest to admin bardzo kontrowersyjny. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...