Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> ze niby aktywny X2

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: zeFSI

 

Godzina, data zdarzenia:

 

Mapa: de dust 2

 

STEAM_ID / IP:'STEAM_0:1:36517282'

 

Uzasadnienie: 'Aktywny na IP/ zresetuj ruter jak masz zmienne ip' nie mam zmiennego IP mam radioweczke ... co dostane UB a wejde na serwer znow bedzie ban ?? Ludzie przeciez to jest niepowazne... Dajecie bany tylko na IP czy moze jeszcze na steam id?? To by rozwialo wszelkie watpliwosci. Ponownie prosze o szybkie rozpatrzenie tej sprawy ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twój SID jest czysty ale na Twoim ip jest juz ban. Jeśli masz zmienne IP, to zresetuj ruter. Jeśli to jest tylko Twoje IP to nie widzę możliwości żebyśmy mogli Ci pomóc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeciez to glupota... wiem ze jest ban bo rozmawialem z Malinem, to nie moj nick to nie ja gralem a to samo ip to przeciez normalne jesli ma sie radiowke, pol miasta badz kilka wsi moze je miec. Podkreslam raz jeszcze nie mam zmiennego IP moj SID jest czysty wiec w czym problem zeby mnie odbanowac ?? NIe raz wstawialem ssy zawsze czyste nie gram na tym serwerze od kilku dni czy tygodni, bo bedzie pewnie juz z rok. Zawsze gram na jednym nicku i wiekszosc mnie zna - Ty Joe tez ... Naprawde musze zmienic serwer zeby znow sobie pograc ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...