Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Utrata admina oraz klas mega premium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie. Wbijam sobie dzisiaj na serwer, chce wybrać klasę a tutaj pokazuje się wiadomość, że nie mam dostępu do klas mega premium (wykupiłem je około 2 tygodni temu) pomyślałem, no trudno może coś tam jest zmieniane w tych klasach i nikt nie może nimi grać więc wybrałem inną klasę i zacząłem grać. Jednak podczas rozgrywki na serwer wbił koleś który bardzo podejrzanie skanował z AWP, więc chciałem wbić na specta i go sprawdzić lecz nie mogłem zrobić mu ss bo straciłem rangę admina. Może to być spowodowane tym, że admina dostałem na okres próbny (który skończył się chyba wczoraj) i teraz nie mam pojęcia co robić. Proszę więc o przyjrzenie się tej sprawie :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja też nie mam moich premek adma itd,admina dostaliśmy na jakiś czas a że wszystko mamy przypisane do steama to jak wygasa 1 rzecz to gasną wszystkie :D musimy czekać na numerka żeby nam to wszystko dodał spowrotem :D nie martw się będzie dobrze :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...